Затяжні канікули «Справи Пархомука»

Затяжні канікули  «Справи Пархомука»


Майже півроку суд не може перейти до розгляду справи екс-голови Любомльської райдержадміністрації Миколи Пархомука. Здається, у цій справі комусь фатально не щастить. То сезон відпусток, то прокурори не з’являються на засідання, а ось зараз – захворів суддя.

Нагадаємо, чиновника звинувачують у земельних оборудках та вимаганні хабара від підприємниці з Закарпаття Наталії Міненко, яка начеб то мріяла вирощувати «лікарські рослини» саме на волинських землях.
Резонансну справу розглядає колегія суддів у складі: головуючого Ярослава Артиша та двох суддів – Михайла Квятковського та Світлани Рудської.
Як повідомлялося раніше, попередні 3 засідання були перенесені через відсутність сторони обвинувачення. 23 серпня до керівництва Генеральної прокуратури України було навіть  направлено лист з проханням відреагувати на поведінку прокурорів і вжити відповідні заходи.
І ось на черговому слуханні – 10 жовтня, суд повідомляє, що справу знову відкладають. На цей раз причиною стала хвороба одного з суддів, а саме Михайла Квятковського.
«Повідомляємо, фактично вчора нам стало відомо, що член колегії через значне погіршення стану здоров’я перебуває на лікарняному. Це – суддя Квятковський. Про це повідомлено прокурора, і було вирішено, що у такій ситуації йому не варто приїжджати з Києва», – зазначив головуючий Ярослав Артиш.
Наразі Михайло Квятковський перебуває у лікарні, і, за попередньою інформацією, до кінця тижня його не випишуть. Але, як зазначив головуючий, цей термін можуть і продовжити.
Тож чи відбудеться наступне засідання, призначене на 17 жовтня, залишається під питанням. Уже виходячи з судової зали, Ярослав Артиш повідомив, що можлива й така ситуація, коли буде переобрано колегію суддів у зв’язку з затяжною хворобою одного із теперішніх членів колегії. 

Ольга КОНОНЧУК.
Фото автора. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 6.6%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (15) - 24.6%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 50.8%
Мене це не стосується. (5) - 8.2%