Поради від флориста: як і чим підживлювати кімнатні рослини для гарного росту.

Поради від флориста: як і чим підживлювати кімнатні рослини для гарного росту.

Цукор
Майже всі рослини люблять цукор (а кактуси взагалі великі ласуни). Можна перед поливом розсипати 1 ч. ложку цукрового піску (при діаметрі горщика близько 10 см) на поверхні ґрунту або напоїти рослину солодкою водичкою (0,5 ч. ложка цукру на 0,5 склянки води).

Касторова олія
Хороший ефект дає підгодівля касторовою олією (1 ч. ложка на 1 л води) під час зав’язування бутонів.

Деревна зола
Дуже корисна для рослин деревна зола (і в якості харчування, і для профілактики захворювань). Для приготування зольного розчину 1 ст. ложку золи потрібно залити 1 л гарячої води і настояти 1 тиждень, іноді перемішуючи. Полив таким розчином – 1 раз на 10 днів.
 
Цитрусові
Поливати рослини можна таким настоєм: беремо скоринки граната або будь-яких цитрусових плодів. Заливаємо водою і витримуємо добу. Все! Живильний настій для поливу готовий!

Аспірин
Імунітет кімнатних рослин відмінно підвищує обприскування розчином аспірину. Одна таблетка розчиняється в літрі води. Розведений сік алое теж підходить всім поширеним кімнатним рослинам. Треба одну чайну ложку соку розвести в півтора літрах води.

Дріжджі 
У них міститься вітамін В, фітогормони, ауксини, цитокініни. Останні компоненти беруть участь у функціонуванні та діленні клітин. Дріжджові добрива покращують активність мікроорганізмів в землі, органічні речовини краще мінералізуються, збільшується утворення вуглекислоти. На 1 літр не холодної води знадобиться 10 г дріжджів, 1 ложка з цукром. Коли дріжджі сухі, то цукру повинно бути 3 ложки, води буде потрібно 10 л. Розчин настоюється близько 2 годин, розбавляється водою 1:5, використовується для поливу.

Вода з акваріума 
У ній знаходяться речовини, які посилюють розвиток квітів. Її застосовують навесні під час інтенсивного росту рослинності. У другій половині літа таку воду не використовуйте. Це підживлення роблять 1 раз в 30 днів, щоб земля не стала зеленою і не закисла. 

Фото з сайта ukr.media.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7.1%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (12) - 21.4%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 55.4%
Мене це не стосується. (3) - 5.4%