“Я МАЮ ПРАВО!”

“Я МАЮ ПРАВО!”

Зустріч зі студентами-юристами Луцького національного технічного університету

У рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” та нещодавно підписаного Меморандуму про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції у Волинській області та Луцьким національним технічним університетом, сьогодні, 11 жовтня, працівниками юстиції Волині Миколою Герасимиком та Зоряною Лукашук проведено зустріч зі студентами-юристами цього вишу.

Молодих юристів ознайомлено з новаціями Міністерства юстиції та юстиції Волині у наданні правових послуг та їх ролі у забезпечення справедливості в державі та гарантування захисту прав кожного громадянина.

Під час лекції звернуто увагу студентів на запровадження у сфері державної реєстрації он-лайн сервісів та удосконаленні системи реєстрації (антирейдерському законодавстві), безоплатній правовій допомозі, сервісу “Шлюб за добу”, та інших новаціях.

Особливу увагу було акцентовано на реалізації проекту “Я МАЮ ПРАВО!” та його найважливіших напрямах: #МаскиШоуСтоп, #ХабарЗаНавчанняСтоп, #ЧужихДітейНеБуває, #ЗупиниНасильство, #АгроРейдериСтоп, та інших напрямах.

Студентів та викладачів також ознайомлено з інформаційною кампанією Міністерства юстиції України #ПраваЗахисників, яка наразі триває до Дня захисника, яке будемо відзначати 14 жовтня.

З усіх напрямів реалізації проекту “Я МАЮ ПРАВО!” серед студентів та викладачів були поширені буклети.

Співпраця Управління юстиції та вузу у рамках підписаного Меморандуму буде поглиблюватися, - відзначили учасники заходу.

Богдана ХОМА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 6.7%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (14) - 23.3%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 51.7%
Мене це не стосується. (5) - 8.3%