Союз медіа, пошти і місцевої влади

Союз медіа, пошти і місцевої влади

9 жовтня Україна відзначила Всесвітній день пошти. І саме цього дня «Волинська газета» в особі головного редактора Володимира Данилюка спільно з директором облдирекції ПАТ «Укрпошта» Іваном Шевчуком визначили, яке саме сільське відділення отримає від редакції приз за добру роботу з передплатниками друкованих періодичних видань та всіма відвідувачами поштових відділень. Тож 11 жовтня Іван Шевчук і Володимир Данилюк вирушили в легендарне с. Раків Ліс Камінь-Каширського р-ну.


Саме це сільське поштове відділення зажило серед людей доброї слави державної установи, яка і приязно працює з відвідувачами, і знаходить порозуміння з «Волинською газетою» та іншими виданнями, і виконує виробничі завдання ПАТ «Укрпошта». Про що казати, коли недавно саме раківліське відділення на чолі з чудовим організатором і невтомною працівницею Марією Кухтей завоювали друге місце в Україні серед споріднених поштових організацій?

Тож редакція «Волинської газети» придбала велосипед вітчизняного виробництва і спільно з Іваном Шевчуком вручила його поштовикам с. Раків Ліс для подальшої продуктивної роботи. На зустріч із заввідділенням зв'язку і її невтомними працівницями приїхав і голова Камінь-Каширської райдержадміністрації, депутат облради Валерій Дунайчук.

Спільно після невеликих урочистостей обговорено проблематику посилення взаємодії місцевих газет (бо Володимир Данилюк не лише головний редактор «Волинської газети», а й заступник голови облорганізації Національної спілки журналістів України!), поштовиків районного та обласного рівнів і, звичайно, органів місцевого самоврядування. Саме в цьому контексті можна розраховувати на вирішення триєдиного завдання.

По-перше, зберегти україномовну періодику в інформаційному просторі Волині.

По-друге, відвести від оптимізації всі поштові відділення, де є взаємодія з місцевою владою: насамперед, районною, а також сільрадами і ОТГ..

По-третє, і найголовніше, забезпечити людей і якісною інформацією з волинських газет, і послугами, до яких звикли мешканці віддалених сіл, особливо – в пенсійному забезпеченні.

Роман УСТИМЧУК.

На фото Людмили Шевчик: велосипед від «Волинської газети» вручено поштовикам із с. Раків Ліс, на знімку (зліва направо) директор облдирекції ПАТ «Укрпошта» Іван Шевчук, начальник Камінь-Каширського відділу поштового зв'язку Сергій Остапук, листоноші Галина Карпік і Раїса Лавренюк, заввідділенням Марія Кухтей, листоноша Надія Тимошик і головний редактор «Волинської газети» Володимир Данилюк.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7.1%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (12) - 21.4%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 55.4%
Мене це не стосується. (3) - 5.4%