Відмінники – в Умані!

Відмінники – в Умані!

Адміністрація ГК «ВІЛІЯ» підтримала ідею підготовки активної та ініціативної молоді села, яка вмотивована та готова до роботи в аграрному секторі області. Тому нещодавно обдаровані волинські діти побували в м. Умань, славним як мінімум двома своїми родзинками: Українським аграрним ліцеєм, який веде своє літочислення з 6 жовтня 2017 р., та Національним дендрологічним парком «Софііївка», заснованим у 1796 р. графом Станіславом Щесни Потоцькі.


Разом із групою школярів – відмінників Локачинського та Горохівського р-нів – представники ГК «Вілія» (засновник та керівник – Євген Дудка)  наприкінці вересня відвідали Український аграрний ліцей (УАЛ), приватний середній навчальний заклад ІІІ-го ступеня з аграрним нахилом, розташований в м. Умань Черкаської обл. і в основу освітньої методики якого лягли принципи естонської та фінської систем середньої освіти.
Учні ліцею провели екскурсію закладом, поділились досвідом навчання. А потім – побували на екскурсії в легендарній «Софіївці».

Відтак, чергова благочинна акція групи компаній «Вілія» повністю відповідає стратегічній меті – бути лідером із якості агропромислової продукції та послуг, що об’єднує виробників та споживачів. І для цього потрібна талановита, освічена та перспективна молодь.

Світлана КОМА.

На фото прес-служби «Вілії»: волиняни в Українському аграрному ліцеї.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.4%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (229) - 43.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.7%