«День у темряві»

«День у темряві»

Посадовці міської ради проведуть день у темряві, аби дослідити доступність Луцька для незрячих людей.

Про це йдеться на сайті міськради.

У рамках програми «Відчуйте життя в темряві», яка реалізовується Волинським осередком ВГО людей із інвалідністю по зору «Генерація успішної дії»,  з нагоди міжнародного дня Білої Тростини, у вівторок, 16 жовтня о 8:30 відбудеться унікальний соціальний експеримент як для Луцька і Волині, так і для України. Адже посадовці міської ради - перший заступник міського голови Григорій Недопад, заступник міського голови Костянтин Петрочук, радник міського голови Ігор Поліщук, начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Володимир Степанов увесь робочий день проведуть у темряві, аби перевірити Луцьк на доступність інфраструктури міста для незрячих людей.

Також посадовці відзвітують і наочно покажуть, що вони встигли зробити, аби покращити життя  для незрячих і слабкозорих лучан, і як врахували минулорічні побажання незрячих (7 листопада виповниться рік від минулорічної подібної акції).

Як і минулого року, супроводжувати високопосадовців у темряві буде незрячий лучанин Іван Заячківський, який щодня впевнено подорожує містом без сторонньої допомоги і знає, як зробити його більш доступним.

Також у соціальному експерименті візьмуть участь спеціалісти - випускники Національного педагогічного університету імені Драгоманова, магістри корекційної освіти,  вчителі тифлопедагоги Ангеліна Чаюк і Анастасія Капітоненко, правозахисниця з питань людей з інвалідністю, керівниця Fight For Right / Боротьба за права Юлія Сачук.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%