А хто пакував контрабанду в Шацькому, Любомльському і Володимир-Волинському районах?

А хто пакував контрабанду в Шацькому, Любомльському і Володимир-Волинському районах?

Як уже повідомляла «Волинська газета», у Польщі вже 38 громадян потрапили «під ковпак» правоохоронців, а половина з запідозрених на час слідства сидить за гратами. Серед підсудних – військовослужбовці і навіть крупний бізнесмен із м. Холм Люблінського воєводства РП!


Отже, всі вони займалися контрабандою сигарет із Білорусі та України... Нелегальним промислом почали займатися ще в 2015 р., тож недавно за дорученням прокурора Люблінського відділу Департаменту по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією Крайової прокуратури в Любліні співробітники Надбужанського відділу Прикордонної варти Республіки Польща затримали чергову групу контрабандистів – 7 осіб.

Але попередні епізоди цього спрута мали б викликати інтерес і в волинських правоохоронців: начальника УСБУ Юрія Фелонюка, прокурора області Віктора Швидкого, начальника ГУ Нацполіції у Волинській області Петра Шпиги і начальника Луцького прикордонного загону Миколи Скарвінка.

Чому?

Ось що повідомив керівник прес-служби Надбужанського відділу Прикордонної варти РП Даріуш Сєнніцкі:

«Контрабанду переправляли через  прикордонну річку Західний Буг на гумових надувних плавзасобах, а пакували їх цигарками на українському березі. На польському березі їх розвантажували і перекладали в автомобілі інших членів злочинної групи. Транспортні засоби, які везли контрабанду вглиб Польщі, були спеціально оснащеними, з повним колісним приводом і потужними двигунами.

До складу групи входили громадяни РП із Хелмського, Грубешівського і Луківського повітів Люблінського воєводства. Їм допомагали військовослужбовці та корумповані співробітники Прикордонної варти. Слідчі матеріали вказують, що одна з керівних функцій належала особі, котра зазвичай репрезентує в країні бізнесові кола м. Хелма»...

Роман УСТИМЧУК.

На фото Даріуша СЄННІЦКІ: човни з контрабандними сигаретами переправлялися з українського боку Західного Бугу...

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (235) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (169) - 31.2%