Дітям – автобуси!

Дітям – автобуси!

6 нових «Шкільних автобусів» вирушили 12 жовтня в різні куточки Волині, аби здійснювати перевезення дітей до навчальних закладів. Придбані вони завдяки державній соціальній програмі «Шкільний автобус» на умовах співфінансування.


За словами голови облдержадміністрації Олександра Савченка, практика перевезення дітей шкільними автобусами відома в усьому світі. Що ж стосується Волині, то рівень забезпечення транспортними засобами, що перевозять дітей, становить 85%. Нині ж набагато важливішою проблемою є відсутність достатньої кількості хороших та сучасних шкіл.

– Кожен хоче, щоб діти навчалися в гарних, світлих і теплих школах. Аби в кожного вона була поруч, щоб далеко не їздити… На жаль, в житті так не відбувається.  Відсутність нормальних шкіл – ось проблема, особливо поліських регіонів. Над цим працюємо. Знаємо всі наші біди і, звичайно, плануємо все це виправляти. Глобальне робить держава, побутове роблять на місцях. Так було завжди, так і буде, – цитує Олександра Ілліча відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Окрім того, керівник найвищої виконавчої гілки влади в області подякував підприємству «Богдан Моторс», яке успішно функціонує на території краю та випускає сучасну техніку.

Користуючись нагодою, Олександр Савченко привітав усіх присутніх із прийдешнім Днем захисника України:

– Ми повинні виховувати наших дітей так, щоб вони гордо називали себе українцями. Тому вітаю всіх з наступаючим святом. А свято в нас дуже велике. Це не день оборони, а День захисника України. А ми всі захищаємо країну: або авторитет, або цілісність, або її визнання у світі. Це залежить від кожного з нас.

Отож, сучасні жовтогарячі «красені» місцевого виробництва вирушили до Рівненської Любомльського, Колківської Маневицького, Павлівської Іваничівського, Боратинської Луцького та Луківської ОТГ Турійсь кого р-нів, а також у смт Маневичі.

Як зазначив голова Рівненської ОТГ Володимир Крижук, це вже третій «Шкільний автобус», який придбаний на умовах співфінансування для навчальних закладів громади.

А голова Маневицької райдержадміністрації Андрій Линдюк наголосив, що з 2015 року парк шкільних автобусів району зріс із 9 до 19 одиниць. 

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації наголошує: на сьогодні парк шкільних автобусів Волинської області складає 191 одиницю. Зокрема, протягом 2016-2017 рр. придбано 57 шкільних автобусів на загальну суму 92 млн 325,5 тис. гривень. Натомість, у 2018 р. укладено угоду на закупівлю 9 шкільних автобусів  на умовах співфінансування: за кошти Державного (10 млн 893,5 тис. грн) та місцевого бюджетів (5 млн 738,5 тис. грн).

За оперативними даними, у 2018/2019 навчальному році організованим підвезенням охоплено 10908 учнів, із них: 83% підвозяться шкільними автобусами, 11,7% – рейсовими автобусами, згідно з укладеними угодами, 5,3% – найманим, орендованим транспортом.

Наш кор.

На фото відділу інформаційної політики облдержадміністрації: нові «Шкільні автобуси» вже курсують у сільських районах Волині.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.7%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (28) - 54.9%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (11) - 21.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.9%