Тестовий режим TruCam завершився

Тестовий режим TruCam завершився

У перший день штрафування водіїв патрульні оформили 10 постанов за перевищення швидкості.

Про це йдеться на офіційній сторінці Патрульної поліції Волинської області у Фейсбук.

Нагадаємо, тестовий режим використання приладу завершився, і відсьогодні інспектори вже виносять постанови на водіїв, які перевищили швидкість.

Патрульні працюють на відкрити ділянках двох автодоріг Волині: Устилуг-Луцьк-Рівне (від 0 до 37 км) та Київ-Ковель-Ягодин (від 414 до 470 км).

Приміром, у с. Березовичі Володимир-Волинського району (32 км автодороги) за кілька годин зупинили 11 водіїв, які рухались з перевищеною швидкістю, що й зафіксував прилад TruCam.

На 9 порушників винесли постанови за ч. 1 ст. 122 КУпАП (перевищили швидкість на більш, ніж 20 км/год) з накладенням штрафу 255 гривень. На 1 порушника винесли постанову за ч. 3 ст. 122 КУпАП (перевищили швидкість на більш, ніж 50 км/год) з накладенням штрафу 510 гривень. Ще на 1 водія винесли постанову за ч. 1 ст. 126 КУпАП, яку об’єднали з ч. 1 ст. 122 КУпАП.

«Більшість водіїв, звісно, переконують, що не знали, що за перевищення швидкості вже виносяться постанови. Ще хтось досі їздить «за старими правилами»: мовляв, можна рухатись 60 кілометрів на годину плюс 20, тобто виходить 80. Але це вже порушення. Але є й такі, які визнають свою провину, погоджуються і не виявляють агресії, а розуміють нашу роботу», - ділиться інспекторка Патрульної поліції Волині Іванна.

«Наголосимо, що дані приладу реєструються автоматично: якщо інспектор зафіксував порушення, інформація одразу вноситься в централізовану базу, і жодне втручання туди не дозволено. Відтак, навіть якщо ви поспішаєте, а такі випадки були й сьогодні, ніхто відпустити вас не зможе, хоч яка поважна причина буде, адже дані зафіксовано – і мусить виноситись постанова та накладатись штраф.

Максимальна швидкість, яка сьогодні була зафіксована, - 106 км/год», - ідеться у дописі.

Наш кор.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 54.7%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (12) - 22.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.7%