Знакові візити

Знакові візити

Візити

Майбутній Президент України відвідав Луцький геріатричний пансіонат

Сьогодні на Волинь прибув лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Олег Валерійович разом із депутатом Андрієм Лозовим та волинськими радикалами відвідав Луцький геріатричний пансіонат. На подвір’ї закладу його зустрічала директор Алла Гнатюк та журналісти волинських ЗМІ.

Головний радикал країни оглянув побутові приміщення геріатричного центру, зокрема, пральню, у якій завдяки радикалам вдалося перекрити дах та закупити нове обладнання, поспілкувався з машиністами прання та спецодягу Юлею Горбач та Оксаною Ханас, розпитав жінок про їх роботу, зарплатні, життя, відвідав і кухню, де кухарі щоденно готують їжу для жильців пансіонату.

«Робота на кухні Наталі, Світлани та Олени тільки на перший погляд здається "блатною", написав згодом на своїй сторінці у Facebook. Насправді її можна порівняти з роботою біля мартену – стоїш цілий день біля плити, дуже жарко, нема коли спину розігнути, а платять за це копійки. У геріатричному центрі в Луцьку на кухні працюють чарівні жінки, які заслуговують не лише на квіти, а й на високу зарплату, якої я для них добиваюся.

До речі, найперше, що зробив Олег Ляшко, це вручив квіти усім кухарям.

Шеф-кухар Олена Стецун, кухар Олена Ніщет, молодші медсестри-роздавальниці їжі Наталя Собковська, Світлана Томчук, Світлана Неведюк, які саме готували їжу, зустріччю залишилися задоволені, кажуть, що в житті він більш уважний і привітний, аніж здається з телеекранів.

Дорогою головний радикал країни не обминав жодного мешканця геріатричного пансіонату, підходив до візочників, дідусів, що відпочивали на лавках, завітав і на зустріч з персоналом та мешканцями у актовий зал пансіонату. Тут розповів про Радикальну партію, що вона захищає у Верховній Раді, перед Урядом і Президентом, поділився емоційними думками, що потребує від сучасних урядовців країна, а ще озвучив свої дії у разі обрання його Президентом.

– Луцький геріатричний пансіонат ще ніколи не відвідував майбутній Президент України! – мовив просто. – Олег Ляшко – перший.

Дуже розчулив усіх присутніх своєю чіткістю і простотою, до кожного підійшов, чоловікам потиснув руки, а жінкам вручив квіти. Коли ж одній представниці прекрасної статі не вистачило троянди, не розгубився: «Замість квітки буде вам поцілунок!» І поцілував жіночку.

– Враження від зустрічі дуже приємні, – зізналася директор пансіонату Алла Гнатюк, яка встигла провести перемовини з лідером Радикальної партії про необхідність виділення коштів на продовження ремонтів будівель пансіонату, зокрема й на модернізацію опалення, заміну вентиляційної системи, облаштування території.

Зараз у геріатричному пансіонаті перебуває 154 мешканці, з них 46 прикутих до ліжка та 27 візочників.

Олег Ляшко – керівник парламентської фракції Радикальної партії у Верховній Раді, народний депутат України, лідер РПЛ – частий гість на Волині та Рівненщині, а також в інших регіонах нашої країни, кажуть у волинській прес-службі головного радикала. Політик знає, чим живуть місцеві жителі, бо постійно з ними спілкується. Особливу увагу приділяє людям похилого віку. Олег Ляшко стверджує, що сьогодні пенсіонерів найбільше турбує проблема захмарних цін на ліки і низькі пенсії.

Олег Ляшко та команда РПЛ добиваються, щоб у держбюджеті на наступний рік мінімальна зарплата була зафіксована на рівні 6 тисяч грн, мінімальна пенсія – З тисячі грн.

В проекті державного бюджету на 2019 рік Уряд пропонує підняти мінімальну зарплату з 3 723 грн. до 4 173 грн., а мінімальну пенсію на жалюгідні 62 грн – з 1 435 грн до 1 497 грн. Принизливі мізерні пенсії у 1,5 тисячі грн отримують 4 мільйони українців. Це в першу чергу колишні колгоспники, чорнобильці та військовослужбовці. Лідер РПЛ вимагає від Уряду негайно перерахувати пенсії, адже ресурс для цього у Пенсійного фонду є .

Нехай на мінімалку в 4 тисячі грн спробують місяць жити ті, хто її хоче встановити. За підрахунками РПЛ, мінімальна зарплата має складати 6 тисяч грн на місяць. Тоді середня зарплата буде 12-13 тисяч грн. Це не межа, але краще, ніж зараз. Якщо підвищиться мінімальна зарплата, зросте і мінімальна пенсія – до 3 тисяч грн. Для людини, яка зараз живе на 1,5 тисячі грн.,збільшені пенсії – це суттєві гроші.

Україні не потрібна співпраця з міжнародними кредиторами, якщо вона суперечить інтересам українців. Лідер Радикальної партії обурений оприлюдненим звітом МВФ, в якому Україна посідає останнє місце в Європі за рівнем розвитку економіки та доходами громадян.

«Якими треба бути цинічними, щоб назвати Україну найгіршою в Європі? Влада останні 3 роки чітко виконує всі вимоги МВФ, в результаті чого зарплати українців менші, ніж у молдован, і показник розвитку економіки – найнижчий в усіх європейських країнах. Вони ставлять Україну, де є все: земля, ресурси, талановита нація, науковці, технології, промисловий розвиток, в один ряд із Кіпром та іншими країнами, які нічого не мають. Тому, я хочу, щоб всі пам’ятали про це, коли влада нам розказує, що альтернативи співпраці з Міжнародним валютним фондом немає і ми повинні піднімати тарифи на газ заради кредитів. Я прошу кожного, хто буде голосувати за цю владу, пам’ятати, яка ця співпраця з МВФ: найнижчий рівень економічного розвитку в Європі, найнижчі зарплати українців у Європі, найнижчі пенсії у людей, які працювали десятки років», – цитують слова Олега Ляшка у прес-службі волинських радикалів.

Олег Ляшко послідовно відстоює питання землі. Кілька тижнів тому Рада за наполяганням політика розпочала процедуру внесення змін до Конституції, якими Лідер РПЛ пропонуєте зробити основою аграрного устрою країни фермерське господарство. Саме це допоможе врятувати село.

Таким чином, Олег Ляшко та команда Радикальної партії добиваються, щоб в Конституції назавжди було записано, що земля належить українському селянину; щоб будь-яка влада проводила політику виключно в інтересах українського фермера. Олег Ляшко вимагає вимагають від ВР якнайшвидше ухвалити пропоновані РПЛ зміни до Конституції. Визначивши раз і назавжди, що господарем на українській землі є український фермер, ми заб’ємо осиновий кілок у груди олігархів і транснаціональних глитаїв, які хочуть забрати в українського селянина землю. Ці зміни до Основного закону - такі ж важливі, як і законопроект №9037 про внесення змін до Конституції щодо стратегічного курсу України в ЄС та НАТО, за який ВР проголосувала того ж дня, 20 вересня. Бо це – питання національної безпеки України.

Про це головний радикал країни також говорив і на зустрічі з жильцями геріатричного пансіонату. Його емоційна промова була зрозумілою і всім припала до душі, адже Олег Валерійович обіцяв навести лад в Україні, подбати про забезпечену старість і достойну молодість, збільшити зарплатні і пенсії, дати людям високооплачувану роботу.

До речі, команда Радикальної партії на Волині активно співпрацює з Луцьким геріатричним пансіонатом. За останніх два роки за сприяння фракції Радикальної партії для потреб закладу милосердя виділено 800 тисяч гривень. Зокрема, 500 тисяч гривень використано на ремонт покрівлі прального корпусу пансіонату, заміну вікон і дверей, внутрішній ремонт приміщення. Частково також закуплено обладнання для прального корпусу. Для потреб харчоблоку геріатричного пансіонату так само виділено 200 тисяч гривень. Вони використані для ремонту внутрішніх приміщень та їдальні. Також зроблено ремонт головної галереї та сходових маршів.

Директор геріатричного пансіонату Алла Гнатюк тепло відгукується, зокрема, про Юрія Ройка, якому частково завдячує і своїм призначенням на цю посаду.

Сергій ЦЮРИЦЬ.

Фото видання «Конкурент».

 


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 54.7%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (12) - 22.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.7%