«Кovel Open»

«Кovel Open»

13 - 14 жовтня у КЗ КДЮСШ імені Є. Кондратовича пройшов відкритий командний чемпіонат м. Ковеля з настільного тенісу «Kovel Open».

Спортивний форум зібрав кращих представників малої ракетки. У місто залізничників приїхало чимало відомих титулованих спортсменів. Серед них - Сергій Березинський, майстер спорту, який 15 років був найкращим тенісистом Волині; Дмитро Вахта — на сьогодні перша ракетка Волині, майстер спорту України, чемпіон України серед кадетів та юніорів, дворазовий учасник чемпіонату Європи; Максим Бачурін — чемпіон України серед юніорів, член збірної України серед кадетів та юніорів.

Ковель уже неодноразово ставав місцем проведення змагань з настільного тенісу. Адже у нас цей вид спорту активно культивується. Останнім часом було відкрито спеціалізований зал в одному з приміщень СШ №3.

78 спортсменів представляли 20 команд з Львівської, Рівненської, Івано-Франківської, Хмельницької та Волинської областей. Вони змагались у двох лігах – вищій та першій, відповідно до рейтингу спортсменів.

У вищій лізі впевнену перемогу здобув ковельський «МобілДім» у складі: Олега Шевчука, Дмитра Вахти та Максима Бачуріна. Друге місце посів луцький «Хімбудпласт», третє – львівський «Прудкий м’яч».

Найкращий результат у першій лізі показали представники Нововолинська, «срібло» здобув колектив із Вараша Рівненської області, «бронзу» - теж команда Рівненщини з смт Рокитне «Камінь-Буд».

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%