З вітаннями до бійців

З вітаннями до бійців


З нагоди Дня захисника України місцевий гарнізонний військовий госпіталь зустрічав маленьких гостей – учнів Луцького ліцею №3.

Школярам провели екскурсію госпіталем. Діти спілкувалися зі строковиками та військовослужбовцями, які перебувають тут на лікуванні. Серед них солдат Іван Коржевич, який служить у війську за призовом:
– Дякуючи малечі, піднявся настрій, а то скучно тут трохи було, сумно. Цікаво їм тут усе, такі допитливі. Мене самого нагадали малого, теж такий був у дитинстві. Радий дуже, що прийшли.
Ірина Тимосевич із Володимира-Волинського служить уже 24 роки. У 2014 р. у складі  51-ї бригади воювала на Сході країни. Ця зустріч із дітьми її розчулила:
 – Кажуть, що в армії жінкам не місце. Але зараз такий час, що в армії місце усім. І коли ми будемо усі разом, гуртом, тоді матимемо перемогу, і справді станемо щасливими. Адже поруч будемо уже із своїми дітками...
Школярі побажали мужній жінці здоров’я, щастя та наснаги. 
Опісля зустрічі з військовими малечі стало зрозуміліше: підтримка потрібна кожному військовослужбовцеві, незалежно від того, знайомий він чи незнайомець… Діти зрозуміли: війна – біда спільна, одна на всіх.
– Другокласники готувалися до Дня захисника України заздалегідь. – запевняє класовод Світлана Колесникова. –  У вересні до Дня миру зробили листівки у формі голубів, а також написали колективного листа з побажаннями солдатам. Разом із батьками зібрали солодощі та теплі речі, тож пакунки із гостинцями через волонтерів ось передаємо в зону АТО.
Олег Березняк, заступник командира з тилу Луцького гарнізонного військового госпіталю, зазначив:
– Два рази на місяць їде автомашина в Покровський госпіталь, везе волонтерську допомогу атовцям. Їм вона дуже необхідна, тому ми дуже дякуємо усім, хто підтримує їх. І ці дарунки від малечі також передамо обов’язково.
Ірина Маковська, тримаючи у руках листівки-голуби, на крилах яких різнокольорово майорять слова привітань захисникам, від імені батьків та учнів зауважила:
 –  Ми хочемо частинку свого мирного неба подарувати тим, хто його не має, тому наші голуби полетять на Схід. А від прочитаного нашого листа нехай бійцям стане тепліше на душі.
Учениці 2-Б класу також висловили побажання воїнам.
Дарина Новосад:
– Бажаю, щоб Господь їх оберігав, щоб усі повернулися живі, здорові додому, до своїх сімей.
Маргарита Семенюк: 
– Хочу, щоб закінчилась війна, щоб усі жили в мирі. Воїни, повертайтеся скоріше з перемогою!
Аня Маковська:
– Бажаю нашим захисникам міцного здоров’я, щастя, миру та Божої ласки.
Діана Груник:
– Я хочу, щоб усі зрозуміли, що мир – це добре.
…Із листа солдатам: 
«Коли ви побачите промінь сонця, почуєте подих вітру, коли захочеться вам посміхнутися… Знайте!!! Це наш привіт вам! Хай охороняє вас Бог…».

Олена РОМАНЮК.

На фото Ірини МАКОВСЬКОЇ: під час відвідин Луцького військового шпиталю.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 10%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (18) - 60%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 16.7%
Мене це не стосується. (2) - 6.7%