Правда одним реченням 18.10.2018

Правда одним реченням 18.10.2018

…Міністр оборони, генерал армії України Степан Полторак написав рапорт про відставку, а з нагоди Дня захисника України отримав від Президента Петра Порошенка орден Богдана Хмельницького І ст.
…За 9 місяців року на Волині громадянами сплачено 187,3 млн грн військового збору, що на 28,6% більше аналогічних показників минулого року.
…На Покрову в м. Камені-Каширському завдяки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» відкрили реконструйований за 1,5 млн грн стадіон «Колос».
…Зенітно-ракетний полк ЗСУ, що дислокується у Володимирі-Волинському, отримав від Нововолинської міськради в електрогенератор, бензопилу, акумуляторну батарею, набір ключів для обслуговування автомобілів на загальну суму 10 тис. грн., які вручив Віктор Сапожніков.
…Ввечері 14 жовтня на Луцькому залізничному вокзалі двоє відчайдухів залізли на дах пасажирського електропоїзда і внаслідок ураження струмом 19-річний юнак зазнав важких опіків.
…З 15 жовтня патрульні почали штрафувати водіїв автотранспорту за перевищення швидкості з допомогою приладу « TruCam», але лише в місцях, де на дорогах є дорожні знаки з інформацією про фіксацію швидкісного режиму.
…Успішно відбувся перший осінній ярмарок у м. Володимирі-Волинському: 13 жовтня тут продавали продукти харчування на 20% дешевше, ніж зазвичай.
…На сесійному засіданні Луцької міськради 31 жовтня планують перейменувати 21 вулицю обласного центру, одну з яких назвати на честь дисидента і колишнього посла в Канаді Левка Лук’яненка.

Володимир ДАНИЛЮК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 9.4%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (20) - 62.5%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 15.6%
Мене це не стосується. (2) - 6.3%