На Волині горять торфовища

На Волині горять торфовища

За добу волинські рятувальники ліквідували 6 пожеж.

Про це інформує прес-служба ДСНС у Волинській області.

Так, волинські рятувальники ліквідували дві пожежі, що трапилися в житловому секторі у містах Луцьку та Нововолинську, а також 2 загорання торфу, що виникли у селищі Ратне та селі Доросині Рожищенського району, 1 пожежу травяного настилу у селі Жидичин Ківерцівського району та пожежу сміття у селі Нічогівка Маневицького району.

Торф’яники загорілися у Камінь-Каширському, Любешівському та Маневицькому районах. Так, поблизу села Погулянка Любешівського району над гасінням пожежі торфу в урочищі «Піски» працювали 10 рятувальників 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Любешів, їм допомагало місцеве населення, була задіяна одна пожежна автоцистерна та дві мотопомпи. Пожежа локалізована.

Поблизу села Ворокомле Камінь-Каширського району в урочищі «Кулики» гасіння загорання торфу здійснювали 8 рятувальників 8-ї  Державної пожежно-рятувальної частини з райцентру, їм допомагало місцеве населення та працівники лісгоспу. Було задіяно одну пожежну автоцистерну, трактор з бочкою для води. Площа пожежі становить менше 1,8 га, вогонь локалізований.

Гасіння пожежі торфу, чагарників та сухої трави на площі близько 7 га здійснили поблизу с. Серхів Маневицького району. Для гасіння пожежі в урочищі «Залуччя» розгорнуто зведений загін, до складу якого залучено 12 рятувальників з 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини та частини спеціальної пожежної техніки міста Луцька, 12 рятувальників 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Маневичі, працівники відомчої пожежної охорони Маневицького держлісгоспу, допомагає місцеве населення. На гасіння залучено 4 пожежних автоцистерни.

17 жовтня на комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Маневицької РДА прийнято рішення про залучення інженерної техінки для створення протипожежних смуг, що дозволить припинити поширення полум'я та забезпечити проїзд пожежної техніки чагарниками. Буде збільшено  кількість особового складу для гасіння вогню, забезпечено їх харчування.

Працівники поліції працюють над розслідуванням причин виникнення пожеж в природних екосистемах цих районів. До громадян, які спричинили виникнення цих пожеж чи то з необережності, чи зумисно здійснили підпал сухої рослинності, будуть вжиті заходи адміністративного впливу.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (9) - 12.3%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 52.1%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23.3%
Мене це не стосується. (6) - 8.2%