Пріоритети Громадської ради

Пріоритети Громадської ради

18 жовтня відбулося чергове засідання Громадської ради при Луцькому міському голові.


Розглянуто 3 питання, внесених у порядок денний, а також затверджено проблематику, яка буде розглядатися спочатку іу профільних комісіях, а також – на загальному засіданні 13 листопада ц. р.

Насамперед, присутні на засіданні члени Громадської ради при Луцькому міському голові з ініціативи Валерія Стернійчука обговорили та схвалили рішення щодо надання сприяння з боку місцевої влади у створенні та організації широкомасштабної роботи учнівсько-студентської «Ліги сміху». 6 команд уже сформовано, але потрібно подбати, аби «Ліга сміху» поширювалася не лише на університетські навчальні заклади, але й охопили училища та школи.

Голова профільної фінансово-економічної комісії Оксана Степанюк поінформувала про реалізації програми підтримки проектів громадських ініціатив, які фінансуються з бюджету м. Луцька. Зауважено, що до розгляду прийнято 63 проекти, але задля кращої координації пропозицій представників громадськості та повсякденної діяльності виконавчих структур Луцької міськради, врахування перспективних планів розвитку на перспективу необхідно внести в нормативні документи певні зміни.

Голова Громадської ради Володимир Данилюк поінформував про запрошення колег із м. Дніпра, де на початку грудня відбудеться загальноукраїнський форум консультативно-дорадчих органів місцевої влади обласних центрів. Визначено делегатів від м. Луцька на цей захід, а також ухвалена пропозиція до виконувача повноважень Луцького міського голови, секретаря міськради Григорія Пустовіта подбати про організацію та проведення в 2019 р. аналогічного зібрання за участі представників громадських рад усіх міст та селищ Волині, що покращить взаємодію недержавних інституцій громадянського суспільства та сприятиме консолідованому вирішення спільних проблем.

У листопаді Громадська рада при Луцькому міському голові запланувала ухвалити рішення щодо забезпечення медкабінетів всіх 25 шкіл достатньою кількістю кваліфікованого персоналу, а також проведення належної санітарно-освітньої роботи серед школярів і педагогів.

Буде порушено тему реконструкції приміщення Луцького молодіжного центру, що знаходиться на території Центрального парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, досліджено стан та перспективи будівництва житлово-офісного приміщення по вул. Кафедральна, 13, проблематику створення можливостей для надання дітям із інвалідністю якісної стоматологічної допомоги зі створенням окремого кабінету, а також предметно досліджено доцільність пропозицій окремих перевізників підняти вартість проїзду у пасажирських маршрутках до 7 грн, як і стан та перспективи розвитку громадського транспорту в м. Луцьку.

Світлана КОМА.

На фото Олени МАКАРОВОЇ: Громадська рада при Луцькому міському голові за мінусом кількох членів, які 18 жовтня перебували в службових відрядженнях.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.7%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (28) - 54.9%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (11) - 21.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.9%