Прочухан від Олександра Савченка

Прочухан від Олександра Савченка «Виконуйте свої функціональні посадові обов'язки, за це я буду суворо питати!»: Олександр Савченко звернувся до голів райдержадміністрацій та ОТГ з вимогою неухильно виконувати чинне законодавство. Бо коли торфовища загорілися в суботу, а про це повідомляють лише в понеділок, та ще й перепихають відповідальність із одного на другого, то це предмет для суворого «розбору польотів»!


Недостатній рівень роботи голів районів, де за останній тиждень траплялись загоряння торфовищ, відзначив голова облдержадміністрації Олександр Савченко під час наради у режимі відеоселектора, що відбулась 19 жовтня 2018 р. Також це стосувалось і керівників міст та ОТГ.

Зокрема, керівник виконавчої гілки влади в області відзначив, що керівники районів недопрацьовують у плані інформаційно-роз’яснювальної роботи для попередження спалювання сухостою та листя.

– Це все є свідченням нашої бездіяльності, шановні голови райдержадміністрацій, мери міст і керівники ОТГ. Попрошу особливо голів ОТГ не перекладати це зі своєї голови на чиюсь. Ви вже за пів року повинні були усвідомити, що в першу чергу ви за все відповідаєте. А я вже контролюю як ви відповідаєте. Ви навіть не підтримали службу ДСНС, яка почала оформляти адміністративні матеріали, коли почали палити траву і збіжжя. Сьогодні ми дочекалися поки пів області горить. Це неподобство. Будемо розбиратися і я поставив завдання керівнику ДСНС перевірити роботу всіх сільрад, ОТГ, райдержадміністрацій по дотриманню міжнародних зобов`язань України по Кіотському протоколу про захист атмосфери, де ми зобов`язалися не спалювати листя. Це наша з вами робота пояснювати, що цього робити не можна. Це не той випадок, коли це традиція. Від цього треба відходити, ми йдемо в Європу. Я суворо кажу, що будуть великі розбірки. Всім знайдемо їхню роль, бо я вважаю що ці підпали інколи межують з диверсійним характером, – наголосив Олександр Ілліч.

Для прикладу, як зазначає відділ інформаційної політики облдержадміністрації, очільник виконавчої\ гілки влади нашого краю поспілкувався з головою Маневицької райдержадміністрації Андрієм Линдюком, аби дізнатись яка ситуацію із гасінням торфовищ у Прилісненській ОТГ. Там пожежа на торфовищах розпочалася ще в суботу, а повідомили лише в понеділок.

– Ситуація не така критична, як показують телеканали. Станом на сьогоднішній день фактично залишилося локалізованих осередків масштабом 5 гектарів, на яких завтра до кінця дня у нас вже не буде жодних проблем. Я не знаю, чому голова Прилісненської ОТГ настільки нагнітає ситуацію. Він, до речі, не доповів вчасно ні ДСНС, ні голові адміністрації, лише журналістів викликав вчасно, – доповів Андрій Линдюк.

Однак, голова облдержадміністрації відзначив, що про такі речі треба інформувати усіх.

– І це стосується не тільки вас, а й ваших колег: і Ківерці, і Любешів, і Камінь-Каширський. Ви повинні доповідати про причини, про подальші кроки, про заходи, які будете вживати... Проведіть комісії ТЕБ та НС. Будь хто повинен виконувати рішення комісії. Робіть щось, бо сьогодні через декілька соток на 40 гектарах ми прославилися на весь світ. Це не правильно. Сьогодні ваша нікчемна пожежа заслонила собою інші досягнення України. Так не повинно бути. Тут є реальна провокація, яка порушує міжнародний авторитет України. Але з рук це нікому не зійде, я коли кажу – роблю. І хочу, щоб ви так робили. Звертаюся до всіх: виконуйте свої функціональні посадові обов`язки, за це я буду суворо питати, – цитує голову Олександра Савченка відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Наш кор.

На фото відділ інформаційної політики облдержадміністрації: Олександр Савченко «розпікає» керівників районів та ОТГ.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 55.8%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (11) - 21.2%
Мене це не стосується. (3) - 5.8%