Місія Олександра Пирожика

Місія Олександра Пирожика

Перший заступник голови облради Олександр Пирожик знову відбув із волонтерською місією на Донбас.


А буквально за лічені години до відбуття на Схід із черговою волонтерською місією учасники візиту на чолі з Олександром Пирожиком отримали додаткове особисте прохання від нашого побратима, голови Волинської облорганізації комбатантського об’єднання «Легіон Свободи» Сергія Духницького.

«Наш колега по Волинській облраді просив нас із Юрієм Поліщуком відвідати легіонера-свободівця з Любомля Михайла Бісюка, котрий був прикомандирований до 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади з Коломиї, і цими днями приступив до несення бойової вахти в районі населених пунктів Гірське та Новотошківське на Луганщині», – повідомив Олександр Веніамінович.

І ось доповів: завдання виконане!

«Ми сконтактували з Михайлом Бісюком, поцікавилися, що його бойовим побратимам першочергово потрібне для повноцінного облаштування на позиціях, докупили необхідні будінструменти – і доставили земляку на передову. А заодно – завезли для бійців 10-ї ОГШБр із Коломиї ще й інші гостинці, які везли на Схід із Волині – харчі та провіант. Сила «Легіону Свободи» – в побратимському поєднанні зусиль фронту і тилу, відчутті дружнього плеча, командних діях заради спільної перемоги над кремлівським окупантом і побудови справді незалежної, великої та могутньої Української держави!», – деталізував перший заступник голови облради Олександр Пирожик.

Наш кор.

На фото з відкритих джерел: Олександр Пирожик із побратимами та українськими бійцями на Донбасі.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%