Тисячна хода

Тисячна хода

Понад тисяча парафіян та десятки батюшок і ченців із усієї Волині 21 жовтня взяли участь у Хресній ході, яку організувала Волинська єпархія УПЦ Московського патріархату  в м. Луцьку, готуючись до запланованого на 23 жовтня ц. р. візиту митрополита УПЦ МП Онуфрія.

Хода, офіційно приурочена до Дня пам’яті Всіх святих Землі Волинської, який відзначають 23 жовтня, відбулася за значно довшим, ніж раніше, маршрутом, оскільки люди йшли не лише вул. Лесі Українки, Винниченка, пр-тами Василя Мойсея та Перемоги до храму по вул. Чорновола, але й по вул. Рівненській та пр-тах Відродження, Соборності та Молоді.

Урочиста процесія, втім, як зазвичай почалася від найстарішого в обласному центрі православного Свято-Покровського храму.  За всім маршрутом було перекрито рух автотранспорту, а за безпекою стежили практично всі патрульні поліцейські обласного центру.

«Під час руху учасники процесії співали церковні пісні та молилися. Окрім того, віряни зупинилися біля пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України», аби помолитися за Героїв, які віддали свої життя, захищаючи східні кордони нашої держави», – деталізували колеги з ІА «Волинські новини».

Православні, крім цього, в пошуках Божої благодаті ставали навколішки, щоб через їхні голови пронесли найшановніші ікони.

Сергій ШРАМЧУК.

На фото ІА «Волинські новини»: у сподіванні на Божу благодать.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 10%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (18) - 60%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 16.7%
Мене це не стосується. (2) - 6.7%