У Луцьку запущено сміттєсортувальну лінію

У Луцьку запущено сміттєсортувальну лінію

В обласному центрі Волині на вул. Трункіна запустили роботу нової сміттєсортувальної лінії.

Про це інформує прес-служба Луцької міської ради.

Нова сміттєсортувальна лінія організована на базі колишньої станції навантаження сміття. Відтак, привезені відходи скидають у систему сепаратора, що допомагає розірвати сміттєві мішки та відсіяти дрібну фракцію. Звідти крупна фракція поступає на лінію сортувальника, її вручну відсортовує персонал.

Працівники сміттєсортувальної станції відбирають 7 видів ПЕТ-речовини, 2 види скла, поліпропілен, метал, алюмінієві банки, папір. Спресовані тюки відсортованого матеріалу після цього ідуть на реалізацію підприємствам із переробки відходів. При повному навантаженні лінія здатна пропустити через себе 50 тис. тонн сміття в рік. 

«Цього року проведено значну роботу для того, щоб запустити у місті сортування сміття та економити кошти за його вивезення. Встановлено 276 нових контейнерів, що допоможуть запустити процес сортування. Запущено сміттєсортувальну станцію разом із обслуговуючою технікою та пресом.

Сьогодні ми вже бачимо її роботу. Сміття сортується, складається на території підприємства, продається. Відповідно, за ці кошти є можливість оновлення технічних засобів та інше. Окрім того, робота станції дозволяє економити, адже відтепер немає потреби везти усе сміття на полігон у селище Брище, витрачається менше часу, економиться ресурс автомобіля, паливо. Таким чином, підприємство має не тільки змогу самозабезпечення, а ще й економії.

Звичайно, дуже багато чого залежить від лучан та того, наскільки активно вони сортуватимуть сміття самотужки», - розповів Ігор Поліщук, та додав, що сортування сміття - це норма у цивілізованому світі, тож нам є до чого прагнути.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%