У Луцьку- турнір із важкої атлетики серед молоді

У Луцьку- турнір із важкої атлетики серед молоді

Відкритий турнір з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001 р.н. на призи заслуженого тренера України Миколи Авраменка відбувся у суботу, 20 жовтня, на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Змагання уже сьомий рік поспіль організовують вихованці Миколи Авраменка. Їх започаткували з нагоди 60-річчя відомого тренера. 18 жовтня 2018 року йому виповнилося 67 років.

Цьогоріч учасниками турніру стали понад півсотні спортсменів із Волинської, Львівської, Рівненської та інших областей.

На урочисте відкриття турніру завітали представники міської та обласної влади, депутати, відомі тренери та спортсмени, які свого часу займалися під керівництвом Миколи Авраменка.

Вітаючи спортсменів та гостей змагань, секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зазначив:

«Ми даємо можливість молодим людям проявити себе, продемонструвати результати своїх непростих тренувальних днів. Вони прийшли у спорт, аби щодня перемагати невпевненість у собі та стати переможцями. Щира вдячність Миколі Авраменку та організаторам турніру за те, що розвиваєте спорт, підтримуєте нашу молодь. Важка атлетика- це серйозна та дуже непроста справа, справа сильних духом та впевнених у собі. Ваш досвід буде щороку передаватися з покоління у покоління, адже українці- сильна та спортивна нація. А спортсменам бажаю справжньої та чесної боротьби, наснаги та здоров’я. Тренуйтесь, змагайтесь і перемагайте!».

Також учасники та гості заходу вшанували пам'ять загиблих захисників України хвилиною мовчання.

Микола Григорович Авраменко із 1979 року є старшим тренером із важкої атлетики у Волинській області. Він отримав звання Заслуженого працівника фізичної культури та спорту України, Заслуженого тренера України, Майстра спорту Радянського Союзу із важкої атлетики.

Переможців визначали у 10-ти вагових категоріях. Головний суддя змагань- депутат міської ради, суддя національної категорії із важкої атлетики Андрій Авраменко.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.3%
Банкет під час чуми (27) - 58.7%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 19.6%
Мені байдуже (1) - 2.2%