У Ковелі пройшла «Хода за свободу»

У Ковелі пройшла «Хода за свободу»

18 жовтня, у Європейський день протидії торгівлі людьми, у Ковелі відбулася «Хода за свободу».

У колону вишикувались і пройшли центральними вулицями міста з парасолями та плакатами студенти медичного коледжу та учні НВК «ЗОШ №11-ліцей». До проведення інформаційної акції долучилися: Ковельський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення міста та району, представники міськрайонного відділу з питань пробації, патрульна поліція, Ковельський міськрайонний центр зайнятості, Ковельська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України, відділ соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування райдержадміністрації, служби у справах дітей, місцева влада. Подібний захід організовують в 600 містах 50 країн світу, де люди виходять на вулиці, аби заявити протест цьому ганебному явищу.

Метою акції є підвищення обізнаності населення про проблеми трафікінгу та експлуатації, потрапляння в рабство та ризики нелегального працевлаштування, а також показати суспільству, що в сучасному світі й досі існує торгівля людьми. 

Під час заходу було наголошено, що у біді може опинитися будь-хто, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Статистика надання допомоги постраждалим особам в Україні свідчить, що серед таких осіб приблизно однакову кількість становлять чоловіки і жінки, 10% потерпілих – діти, які є особливо вразливою та незахищеною категорією.

Торгівля людьми та експлуатація - це загроза, що зростає в умовах економічної кризи та збройного конфлікту. Важка ситуація багатьох українців, зокрема, внутрішньо переміщених осіб, робить їх більш схильними приймати будь-які пропозиції щодо працевлаштування. 

Учасникам акції розповіли про форми та етапи протиправної діяльності, що треба знати, щоб не потрапити до рук шахраїв. Присутні також дізнались про взаємодію урядових та неурядових організацій з надання допомоги постраждалим.

Фахівці центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розповсюдили тематичні інформаційно-просвітницькі матеріали та буклети про безоплатну правову допомогу.

Оксана РОМАНЮК.

Фото з сайту Ковельської міської ради.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 6.6%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (15) - 24.6%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 50.8%
Мене це не стосується. (5) - 8.2%