Митники «рятують свої шкури»?

Митники «рятують свої шкури»?

Після чергового скандального журналістського розслідування в полі зору правоохоронців знову опинилися депутат Вінницької міськради, екс-голова Волинської митниці Віктор Кривіцький та його наступник Євген Шелігацький. Останній 22 жовтня, за інформацією порталу «Під прицілом», не вийшов на роботу, а поїхав у столицю до свого патрона, щоб «рятувати свої шкури»?


У Волинській області одна з головних поштових фірм-контрабандистів разом із керівниками Державної фіскальної служби та митниками організували прибуткову схему ввезення смартфонів iPhone та Xiomі.

Про це повідомив журналіст телеканалу «1+1№ Євгеній Плинський у своєму матеріалі. 22 жовтня він продовжив цю тему:

«Сьогодні Луцький міськрайонний місцевий суд в рамках досудового розгляду заарештував цю скандальну партію техніки вартістю приблизно 21 млн гривень, а слідство продовжує встановлювати коло причетних осіб до цієї резонансної справи. В рамках цього, хочу повідомити слідчим про те, що першими особами в списку затримання повинні стати: начальник митного поста «Ягодин» Олександр Онікійчук, в. о. керівника Волинської митниці Євген Шелігацкий. Ця парочка цілий тиждень звивалися «вужем», щоб випустити бус без огляду, а коли його таки «грохнули», раптом взяла та й повісила собі на груди медаль, ще й обмовили мене!».

«Саме митники виявили невідповідність між описом та реальним наповненням вантажу, а не журналіст, який нині змагається за звання генія контрабандних схем», – запевнив Євген Шелігацький.

Сам журналіст, як наголосили колеги порталу «Під прицілом», стверджує: до виявлення і затримання цього буса митниця не має ніякого відношення, крім формального. Виявили його і зафіксували ще в Польщі розвідники прикордонної служби, про що і написали в своїй доповідній на митницю, а реальний, замість фіктивного, огляд був проведений лише після шуму в ЗМІ.

По-друге, протягом серпня місяця через Волинську митницю «Прем'єр Пакет» провіз 121 автомобіль із «поштовими» доставками, з яких 98 автомобілів були фурами, по 90-120 кубометрів ємності кожна. Що було в них – вже історія.

«Так ось, жодну з них ні Євген Шелігацкій, ні його ручний «смотряшка» Олександр Онікійчук не наважилися перевірити на відповідність заявленому вантажу, а давали їм зелене світло крізь пункт пропуску. Чому? Тому що Євген Шелігацкий, зі схвалення свого шефа Віктора Кривицького, виконував домовленості з пропуску цих машин з керівником «Преміум Пакета» таким собі Олександром Акстом. Саме Євген Шелігацкий після прямих переговорів з Олександром Акстом давав вказівки Олександрові Онікійчуку, коли і як пропускати ці машини», – зазначається в повідомленні.

За інформацією журналістів, кажуть, 22 жовтня ц. р. Євген Шелігацький не вийшов на роботу, так як після затримання двох інспекторів терміново відбув до Києва до Віктора Кривицького для вирішення питання «Як рятувати свої шкури?».

Сергій ШРАМЧУК.

На фото: колаж Віктора Кривіцького і Євгена Шелігацького.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7.1%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (12) - 21.4%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 55.4%
Мене це не стосується. (3) - 5.4%