У Нововолинську – тепло!

У Нововолинську – тепло! 22 жовтня розпочався опалювальний сезон 2018-2019 років в м. Нововолинську та смт Благодатному Іваничівського р-ну. Незважаючи на борги, котрі сягнули понад 10 млн грн!


Відповідне розпорядження підписав перший заступник міського голови Віктора Сапожнікова, секретар міськради ради Андрій Сторонський. Про це повідомив на прес-конференції заступник міського голови Володимир Рожелюк.

Першочергово теплова енергія подається у дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, стаціонарне відділення територіального центру соціального обслуговування населення в смт Благодатному.

Прес-служба Нововолинської міськради нагадала, що 19 жовтня вже запустили котельню Нововолинської центральної міської лікарні, яка працює в режимі автономного опалення на твердому паливі.

Директор  КП «Нововолинськтеплокомуненерго» Анатолій Гаврилюкзауважив, що до початку опалювального сезону підприємством виконано чималий обсяг робіт. Однак, як зазначив він, цьогоріч, як ніколи не було у попередні роки, гострою є проблема заборгованості споживачів за надані послуги з теплопостачання. Вона сягає більше 10 млн грн. З цього приводу вживаються відповідні заходи.

«Працівники «Нововолинськтеплокомуненерго» розносять платіжки-нагадування по квартирах, вивішують у під’їздах списки недобросовісних платників, публікують їх у пресі. Скеровано 129 позовів до суду на суму майже 2 млн грн. За їх рішенням через виконавчу службу  наразі підприємство отримало 69 тис. грн. Тому Анатолій Гаврилюк звернувся до всіх споживачів вчасно розрахуватися з боргами. Нагадав і тим, хто має право на субсидії, не зволікати з їх оформленням», – зазначається в повідомленні.

Наш кор.

На фото прес-служби Нововолинської міськради: заява про початок опалювального сезону в Нововолинську і Благодатному.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7.1%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (12) - 21.4%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 55.4%
Мене це не стосується. (3) - 5.4%