Коли в колонії немає вільного місця…

Коли в колонії немає вільного місця… Відомство Петра Шпиги та Арсена Авакова випустило засудженого за вбивство підлітка… на волю! Бо для нього не знайшлося вільного місця в колонії…


Скандал загальноукраїнського масштабу. Злочинець, винний у смерті неповнолітнього, вирок відносно якого вступив у законну силу, мабуть, думав, що «вирішив всі свої питання», спокійно розгулюючи вулицями у м. Луцьку, а не тюремними коридорами, бо... в установі виконання покарань, куди його повинні були етапувати під конвоєм, для нього «не вистачило» вільного місця!!!
«Уявіть емоції близьких родичів загиблого, які стикнулися з вбивцею прямо на вулиці, а в поліції почули пояснення про «відсутність вільних місць в колонії», – повідомив сенсаційну новину портал «Закон і справедливість».
Завдяки втручанню Генпрокуратури на чолі з Юрієм Луценком  та принциповій позиції Прокуратури Волинської області, яку очолює Віктор Швидкий, засуджений вже етапований до місця виконання покарань (виправна колонія).
А щодо «відповідальних» працівників Нацполіціі (на Волині головне управління відомства Арсена Авакова очолює генерал поліції третього рангу Петро Шпига, – ред.) порушено службове розслідування.
Крім цього, всі регіональні прокуратури отримали доручення перевірити стан дотримання законності у сфері виконання покарань у вигляді позбавлення волі та арешту.
Світлана КОМА.

На фото Романа УСТИМЧУКА: виправна колонія для вбивць уже дочекалася свого «клієнта».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 6.6%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (15) - 24.6%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 50.8%
Мене це не стосується. (5) - 8.2%