Жорстке завдання Президента

Жорстке завдання Президента

Президент Петро Порошенко в умовах чергового підвищення ціни на газ поставив Кабмінові жорстку умову: розширити програму субсидій, збільшити кошти на її виконання та максимально захистити інтереси людей.


На зустрічі з нагоди 22-ї річниці створення Рахункової палати України глава держави закликав захистити людей в умовах підняття вартості газу для побутових споживачів.

«Як Президент я поставив Уряду дуже жорстку вимогу – ми маємо захистити людей, розширити програму субсидій, збільшити кошти на виконання цієї програми, аби від зростання тарифів не постраждали найменш захищені верстви населення і взагалі будь-хто, для кого це підвищення є критичним», – зазначив Петро Порошенко.

Крім цього, як деталізувала прес-служба глави держави, Президент України нагадав ситуацію з підвищенням ціни на газ минулого разу, коли завдяки запровадженню субсидій вдалося компенсувати витрати для найменш захищених верств населення та «зняти острах» щодо цього рішення:

«Ми наголошуємо, що жодна людина, жодна бідна людина, жодна незахищена родина не відчула підвищення тарифів на своєму власному бюджеті».

Відтак, Кабмін Володимира Гройсмана повинен максимально врахувати позицію Гаранта Конституції. Тим паче, що опозиційні парламентські фракції вже почали збір підписів із вимогою провести позачергове засідання Верховної Ради України з «газового питання», котре може закінчитися відставкою всього уряду.

Сергій ШРАМЧУК.

На фото прес-служби Президента України: Петро Порошенко поставив урядовцям жорстку вимогу.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 6.6%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (15) - 24.6%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 50.8%
Мене це не стосується. (5) - 8.2%