Тріумф волинських спортсменів

В Івано-Франківську відбувся чемпіонат України зі спортивної ходьби на 50 км, а також Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР.

Про це інформує прес-служба ФЛАВО.

Волинська збірна виграла загальний залік змагань, а також залік на 50 км, Любешівська ДЮСШ виграла першість серед спортшкіл, а Луцька ДЮСШ №3 стала у цьому заліку - другою!

Додому із медалями різного гатунку повернулися: Дмитро Собчук (золото на 50 км), Валентина Мирончук (золото на 50 км), Юля Петрик (золото на 3 км), Валерія Шоломіцька (золото на 5 км), Тарас Корецький (золото на 10 км), Марія Філюк (срібло на 20 км), Андрій Синдюк (срібло на 10 км), Ольга Лук'янович (срібло на 2 км), Андрій Токарчук (срібло на 2 км), Андрій Марчук (бронза на 20 км), Олена Мізернюк (бронза на 20 км), Сергій Сусик (бронза на 50 км), Яна Фарина (бронза на 20 км).