Поліція застерігає волинян про найпоширеніші види шахрайств

Поліція застерігає волинян про найпоширеніші види шахрайств

За минулу добу до органів та підрозділів поліції Волині надійшло три звернення від громадян про те, що їх ошукали шахраї. Зловмисники шляхом обману та зловживання довірою видурили у волинян майже 30 тис. грн. 

Про це інформує прес-служба ГУНП у Волинській області.

Найчастіше волиняни стають потерпілими від шахраїв, купуючи товари, які замовляють на різноманітних Інтернет-сайтах. Переказавши кошти на банківські рахунки зловмисників люди так і не отримують товарів.  

Поліція попереджає, щоб не стати жертвою шахраїв, оплачуйте за товар тільки після його отримання. В жодному разі не розголошуйте особисті дані, які не є обов’язковими для перерахунку коштів (дату народження, дівоче прізвище матері тощо), також нікому не повідомляти пін-код до карткового банківського рахунку. 

Одним із поширених видів шахрайств, є повідомлення зловмисниками громадян про загрозу кримінальної відповідальності їх родичів та наче можливість за гроші вирішення питання про її уникнення. Пам’ятайте, люди, які телефонують з такого приводу й представляються працівниками поліції, не мають жодного відношення до правоохоронних органів, а вигадують даний сценарій лише з метою незаконної наживи.  Розкажіть близьким родичам, перш за все людям старшого віку, про існування такого виду шахрайства. 

«Будьте пильними та обережними. У випадку шахрайств невідкладно телефонуйте за номером служби «102» поліції», - наголошують правоохоронці. 

Наш кор.

Фото з відкритих джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (248) - 44.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (173) - 30.9%