І знову рожищенські поліцаї!

І знову рожищенські поліцаї!

Про те, чому засуджений до відбуття покарання в Маневицькій колонії №42 за вбивство дитини повнолітній лучанин так і не потрапив за грати, «Волинська газета» вже повідомляла. Але колеги з порталу «Волинь24» з’ясували, що він і досі не в місцях позбавлення волі!


«У ході перевірки прокуратурою області було з’ясовано, що поліція невчасно звернулася до виконання вироку», – пояснила прес-секретар прокурора Волинської області Наталя Мурахевич.
Тепер дії своїх районних колег перевірять в обласній поліції.

«У разі підтвердження провини поліцейських їх буде притягнено до дисциплінарної відповідальності», – пообіцяв у розмові з журналістами порталу «Волинь24» речник поліції у Волинській області Олег Плазовський.
У Луцьку вбивцю відпустили на свободу, бо у в’язниці для нього не вистачило місця. Одразу після розголосу засудженого знову забрали в СІЗО, а п’ять днів тому етапували.
«Під варту його мав брати Рожищенське райвідділення поліції, всі інші дані в мене відсутні. У мене є тільки дані, що він був доставлений та відправлений для подальшого відбування покарання», – продовжив сценарій цього трагікумедного детективу  начальник Луцького ІТТ Сергій Киреєв.
В’язень має відбувати покарання у Маневицькій колонії, але, за інформацією ТСН, за п’ять днів так туди і не прибув. Де він – не знають ні в поліції, ні родичі. 

Відтак, нову «засвітилося» Рожищенське відділення Ківерцівського відділу ГУ Нацполіції, про роботу якого «Волинська газета» критично висловлювалося не один раз. В тому числі розповідала і про безпідставне затримання з застосуванням фізичної сили та наручників безневинних громадян. Як бачимо, рожищенські «пінкертони» як реально засуджених за вбивство громадян стерегти, то не можуть, а як із беззбройними громаданами воювати – то в перших лавах. Та і їхнє начальство з Ківерцівського відділу ГУ Нацполіції нічим не краще: як захистити законні права та інтереси в. о. головного редактора ківерцівської райгазети «Вільним шляхом» Марії Хітько від свавілля місцевого владного бомонду, то очі в Сірка позичає, а як навести порядок на території «рожищенської аномалії», то руки не доходять…

Світлана КОМА.

На фото Сергія ШРАМЧУКА:мала архітектурна форма з назвою "Рожище".

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (0) - 0%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (0) - 0%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (0) - 0%
Банкет під час чуми (3) - 50%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 16.7%
Підстава для негайного звільнення чиновників (1) - 16.7%
Мені байдуже (0) - 0%