У Ковелі відбувся відкритий чемпіонат міста з настільного тенісу

У Ковелі відбувся відкритий чемпіонат міста з настільного тенісу

21 жовтня в КЗ ДЮСШ ім. Є.Кондратовича відбувся відкритий чемпіонат м. Ковеля з настільного тенісу серед юнаків та дівчат.

Про це йдеться на сайті Ковельської міської ради.

До міста завітали гості з Любомля, Ковельського та Камінь-Каширського районів. Всього в турнірі взяли участь 37 юних спортсменів, з них 9 - дівчата.

Змагалися у трьох вікових групах. В молодшій - переміг Максим Міліщук з Ковеля, друге і третє місце зайняли тенісисти з с. Мощена Ковельського району - Мирослав Оверчук та Дмитро Миронюк відповідно.

У середній віковій групі кращим був Тарас Мелешко з Любомля, другим - ковельчанин Михайло Серьожкін, а третім- Олександр Данилюк з Камінь-Каширського району.

Напружена боротьба за призові місця розгорнулася серед юнаків 2004 року народження і старших. П’єдестал підкорили ковельські спортсмени. Переміг Богдан Стасюк, другий результат у Дениса Ясашного, третій – у Богдана Здробилка. Серед дівчат кращою була Катерина Потеруха з с. Волошки (Ковельський район), другою - Валерія Коваль з Камінь-Каширщини, а третьою- її подруга Інна Мартинюк.

Наш кор. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (248) - 44.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (173) - 30.9%