Олег Ляшко: «Я не продаю землю! І Україну – захищу!»

Олег Ляшко:  «Я не продаю землю!  І Україну – захищу!»

Минулого тижня на Волині з офіційним візитом перебував лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Разом із народним депутатом Андрієм Лозовим, очільником обласної організації РПЛ Володимиром Кравценюком та однопартійцями  Олег Ляшко відвідав Луцький геріатричний пансіонат. 

На подвір’ї закладу його зустрічали директор Алла Гнатюк та журналісти волинських ЗМІ. Головний радикал країни проінспектував, як використовуються державні кошти, виділені за ініціативи Радикальної партії на облаштування пансіонату. Адже саме за сприяння фракції Радикальної партії для потреб закладу милосердя виділено 800 тис. грн. Зокрема, 500 тис. грн. вже використано на ремонт покрівлі прального корпусу пансіонату, заміну вікон і дверей, внутрішній ремонт приміщення. Частково також закуплено обладнання для прального корпусу. Для потреб харчоблоку геріатричного пансіонату так само виділено 200 тис. грн. Вони використані для ремонту внутрішніх приміщень та їдальні. Також зроблено ремонт головної галереї та сходових маршів.
Тож Олег Ляшко оглянув територію, побутові та житлові приміщення геріатричного центру, зокрема, пральню, де поспілкувався з машиністами прання та спецодягу Юлею Горбач та Оксаною Ханас, відвідав харчоблок, де кухарі щоденно готують їжу для жильців пансіонату. 
«Робота на кухні Наталі, Світлани та Олени тільки на перший погляд здається «блатною», написав згодом на своїй сторінці у Facebook. Насправді її можна порівняти з роботою біля мартену – стоїш цілий день біля плити, дуже жарко, нема коли спину розігнути, а платять за це копійки. В геріатричному центрі в Луцьку на кухні працюють чарівні жінки, які заслуговують не лише на квіти, а й на високу зарплату, якої я для них добиваюся.До речі, найперше, що зробив Олег Ляшко, це прозвітувався про діяльність партії, яку очолює, захист державних пріоритетів та прав українців у парламенті, не обминув нагоди, аби власноруч вручити квіти кожній працівниці, чим дуже розчулив жінок.
Шеф-кухар Олена Стецун, кухар Олена Ніщет, молодші медсестри-роздавальниці їжі Наталя Собковська, Світлана Томчук, Світлана Неведюк, які саме готували їжу, зустріччю залишилися задоволені, кажуть, що в житті він більш уважний і привітний, аніж, на перший погляд, здається з телеекранів.
Дорогою головний радикал країни не обминав жодного мешканця геріатричного пансіонату, підходив до візочників, дідусів, що відпочивали на лавках, уважно вислухав одного з них – Віктора Михайловича Мотигу, завітав і на зустріч із персоналом та жильцями у актову залу пансіонату. Тут розповів про Радикальну партію, роз’яснив людям, чиї інтереси вона захищає у Верховній Раді, перед Урядом і Президентом, поділився емоційними думками щодо державної політики теперішніх урядовців, що, на його погляд, не рахуються з інтересами народу, натомість обслуговують олігархів та скоробагатьків. Свідчення тому – тотальна бідність одних і жирування інших. А ще озвучив свої дії у разі обрання його Президентом України: «Ви для мене на першому плані!», «Влада буде строга, але справедлива!», «Я проти продажу землі. Я не продаю землю…», «Я хочу перетворити нашу Україну на велику будову!», «Щоб у кожній хаті горіло вікно, була робота». І вже притаманним тільки йому «радикальним» афоризмом підсумував мету свого президентства: «Щоб менше свиней було при владі, а більше поросят у селі»… 
«Луцький геріатричний пансіонат ще ніколи не відвідував майбутній Президент України! – мовив просто, підкресливши, що він  пам’ятає про інтереси простих українців, з яких і сам вийшов у люди. – Ляшко перший приїхав.»
Політик дуже розчулив учасників зустрічі увагою і турботою, щирістю розповідей, простотоюю у спілкуванні, а ще знанням життя простих людей, своїм баченням покращення побутових умов, харчування, комфорту, зокрема, і мешканців пансіонату – ходячих, візочників, лежачих. Приємно здивував усіх своєю людяністю. Здається, проста річ – увага. Та не кожен родич так щиро підійде до людини, потисне руку чи й обніме. Тим паче народний депутат. Ще й лідер однієї з найвпливовіших партій, кандидат у президенти або й майбутній президент України. Сьогодні багато українців опинилися не тільки за межею виживання, а й фактично без будь-якої уваги, навіть доброго слова владців. Не секрет, що для багатьох чиновників – сказати «добрий день», тим паче подати руку трудящій людині, пенсіонеру чи й безхатченку – все одно, що доларову купюру з кишені дати. Що й казати, владці стали скупі на добрі слова, благородні вчинки, людяність, щире спілкування. Тож не дивно, що і лікарі, і медсестри, і кухарі, і робітники, і мешканці пансіонату, та й журналісти були зворушені увагою головного радикала країни, а, можливо, і майбутнього президента, адже він до кожного підійшов, чоловікам потиснув руки, а жінкам вручив квіти. А ще всі помітили, що Олег Валерійович наділений природним почуттям гумору, суворий у державницьких справах, має чітку мету і розуміння, як навести порядок у державі.– Лідер РПЛ Олег Ляшко добре знає, чим живуть місцеві жителі, бо постійно з ними спілкується, – каже Володимир Кравценюк, керівник РПЛ на Волині. – Це підтвердила і зустріч у Луцьку. Він розуміє, наскільки важливо старшим людям відчувати увагу і підтримку політиків, яких вони обирають, знати, що їхніми інтересами дорожать, до їх думок прислухаються і працюють задля них. Ціни на ліки, комунальні послуги, пенсії, зарплатні,  стипендії, людське ставлення і повага до своїх громадян – ніщо не проходить повз увагу Олега Ляшка та його команди. Тепер постала  необхідність виділення коштів на модернізацію опалення та утеплення корпусу пансіонату, заміну вентиляційної системи, облаштування території. Для цього додатково потрібно 3 млн грн. І Олег Ляшко запевнив, що радикали цьому сприятимуть, знайдуть кошти для ветеранів.
 Волиняни після цієї зустрічі вірять, що Олег Ляшко зможе навести лад в Україні, подбати про забезпечену старість і достойну молодість, збільшити зарплатні і пенсії, дати людям високооплачувану роботу, захистити людей і Україну від внутрішніх і зовнішніх ворогів.

Сергій ЦЮРИЦЬ.
Фото автора.  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (0) - 0%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (0) - 0%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (0) - 0%
Банкет під час чуми (3) - 50%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 16.7%
Підстава для негайного звільнення чиновників (1) - 16.7%
Мені байдуже (0) - 0%