Сторінками минулого 25.10.2018

Сторінками минулого 25.10.2018

70 років тому
Большовики в Почаєві
«На з’їзді високих і найвищих достойників Автокефальної і Автономної Православних Церков України і Генерального губернаторства в Кракові докладно представлено факти облудних методів сталінської церковної політики. Повідомлено, що большовики в Почаївській лаврі зробили страшний пролив крови».
(«Пінська газета». 1943 р.).

50 років тому
«Лісова пісня» + корівники
«Створена в 1957 р. Шацька міжколгоспна будівельна організація нараховує в своїх лавах 1200 робітників і службовців. У 1967 р. міжколгоспбуд завершив будівництво міжколгоспного будинку відпочинку «Лісова пісня» і турбази на озері Світязькому. А в 1968 р. вона виконала будівельних робіт на 1 млн 550 тис. руб. І здала в експлуатацію багато корівників, зерносховищ, ясел та інших об’єктів».
(«Радянське життя», 1968 р.).

10 років тому
Хто на мера?
«Борис Клімчук, якого запитали, чи не збирається він балотуватися на посаду Луцького міського голови, зазначив: «Як погасити борги міськради? За моїми підрахунками, вони становлять 127 млн грн. Та й землі на продаж уже немає…». На що чинний міський голова Богдан Шиба зазначив: «Люди позитивно сприймали такі зміни, як ремонт дворів, укладання асфальту на дорогах, що почали робити дитячі і спортивні майданчики…Важливо, що не просто виконувалися роботи. А вони проводилися якісно. Місто стало гарнішим, і не помічати може тільки той, хто упереджений».
(«Волинь-нова», 2009 р.).

5 років тому
Індики і… Янукович
«Після смерті нардепа-комуніста Михайла Герасимчука його місце в Верховній Раді України зайняв перший секретар Шацького райкому КПУ Василь Демедюк. Він – пенсіонер, живе в с. Пульмо. Через інвалідність не працює, але, зізнається, з дружиною тримає корову, коня, бичка, курей, індиків і гусей. «А Президента Януковича вважаю зрадником. Пообіцяв людям покращення. Так, він і решта прихвоснів зажили краще, а народ?!».
(«Волинська газета». 2013 р.).
На фото з архіву «Волинської газети»: незвичайний нардеп-комуніст Василь Демедюк.

Підготував Сергій ШРАМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%