Чисті струмені «Джерела життя»

Чисті струмені «Джерела життя»

Громадська організація «Центр реабілітації осіб з інвалідністю «Джерело життя» функціонує в м. Луцьку з 2002 р. У частині приміщення дошкільного навчального закладу №20 займаються лучани з особливими потребами віком від 14 років.

В «Джерелі життя» постійно нараховується 76 осіб із числа цієї особливої категорії лучан. Щодня у спеціально облаштованому приміщенні займається 20-25 осіб. Для них організовують різні майстер-класи, ігри, діє власний театр тощо. 
Нещодавно в цьому приміщенні, на прохання керівництва організації, вперше за 16 років зробили капремонт, аби членам громадської організації було затишно та комфортно. Допомога з боку міськради є особливо важливою, бо протягом усіх років існування учасники «Джерела життя» намагалися власними силами здійснювати поточний ремонт приміщення. Крім цього, поруч із приміщенням облаштовують пандус, що зробить доступ до занять осіб із особливими потребами комфортнішим.
«Турбуватися та допомагати людям особливої долі та їхнім рідним – наш обов’язок», – сказав серед іншого, відвідавши установу, радник Луцького міського голови, керівник депутатської фракції УКРОП Ігор Поліщук.

Анастасія КОВАЛЮК.

На фото Олександра ОЛІШЕВСЬКОГО: у приміщенні Центру реабілітації осіб із інвалідністю; дружна родина «Джерела життя»; Ігор Поліщук під час спілкування. 


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%