Цинічний напад на Сергія Сафулька

Цинічний напад на Сергія Сафулька

На поверхні 3 основні версії. Перша – напад із метою заволодіння коштами. Другий – помста за професійну діяльність адвоката. Третя – «рука Москви», яка покарала Сергія Сафулька за допомогу українській армії в боротьбу з російською агресією на Донбасі. Яку з них доведуть до суду волинські правоохоронці? Чи знайдуть іншу? Чи взагалі не розкриють цього зухвалого злочину?

 

Отже, в ніч із 24 на 25 жовтня ц. р. в житловий будинок в одному з сіл Луцького р-ну вдерлася банда невідомих у балаклавах. Вони заволоділи декількома десятками тисяч доларів та дорогоцінностями.
З власних джерел Інформаційному агентству «ВолиньPost» стало відомо, що «обчистили» будинок луцького адвоката Сергія Сафулька.

Сергій Федорович – один із найдосвідченіших адвокатів Волині та входить до когорти найавторитетніших в Україні. Він – Заслужений юрист України, з 1997 р. разом із Юрієм Щирбою – співзасновник потужної адвокатської компанії «Конфідент».

Сергій Сафулько та його колеги допоміг відстояти закон та справедливість не одній фізичній та юридичній особі, з честю доводив правоту своїх клієнтів у найгучніших цивільних, господарських і кримінальних справах. Власне, саме компанія «Конфідент» допомогла «Волинській газеті» виграти аж три суди (включно з Верховним Судом України!) в одіозного екс-голови облдержадміністрації Володимира Гунчика.

І ось – жахлива новина про напад на родину Сергія Сафулька, який недавно тривалий час перебував у лікарні… Нападники були настільки жорстокими, що не лише пограбували своїх жертв, але й зв’язали їх. Тож подзвонити в поліцію Сергій Сафулько зміг лише вранці 25 жовтня.

На поверхні 3 основні версії злочину. Перша – напад із метою заволодіння коштами. Відомо, що Сергій Сафулько і його компанія не дерли з клієнтів сім шкур, але отримували пристойні гонорари за свою роботу.

Друга – помста за професійну діяльність адвоката. «Конфідент» від керівництвом Сергія Федоровича виграв не один гучний судовий процес. І хтось із впливових фігурантів міг затаїти злобу.

Третя – «рука Москви», яка покарала Сергія Сафулька за допомогу українській армії в боротьбу з російською агресією на Донбасі. Адже у вересні 2014 р. Сергій Сафулько був одним із перших, хто долучився до роботи Благодійного фонду «Волинь-2014» і надав українському війську разом із іншими меценатами дуже потужну підтримку.
До речі, схожий бандитський напад стався і на Маневиччині, але в цьому випадку поліція, які допомогли оперативники Служби безпеки України, спрацювала ефективніше.

22 жовтня у Маневицькому районі троє зловмисників у масках проникли до орендованого 39-річним жителем м. Луцька будинку.

«Вони зв’язали його, та погрожуючи пістолетом, заволоділи значною сумою грошей. Зловмисники діяли під виглядом нацгвардійців. За вчинення кримінального правопорушення слідчі ГУНП у Волинській області в співпраці із співробітниками СБУ затримали трьох жителів м. Києва», – деталізували «Волинські новини».

Слідчі повідомили їм про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч.3 ст. 187 Кримінального кодексу України. Йдеться про розбій. Підозрюваним обрали міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

А от кого знайдуть та покарають правоохоронці за напад на подружжя Сафульків, наразі не ясно. Але вже зараз зрозуміло, що пограбування, фізичні та моральні знущання над Сергієм Сафульком та його дружиною – це виклик усій системі правоохоронних органів.

«Волинська газета» та інші волинські журналісти. Яким завжди допомагав Сергій Сафулько і його компанія «Конфідент», будуть особливо ретельно відстежувати хід цього розслідування.

Хоча б тому, щоб не спростовувати слова Сергія Федоровича, які були винесені в заголовок інтерв’ю з ним: «До влади прийшло якесь дике плем’я…».

Роман УСТИМЧУК.
На фото Василя КУЗЬМІНА: Сергій Сафулько в своєму службовому кабінеті.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4%
Банкет під час чуми (30) - 60%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 18%
Мені байдуже (1) - 2%