Жінка-воїн

Жінка-воїн

Волинянка Майя Москвич двічі здобула перемогу на змаганнях «Ігри Нескорених»!


В австралійському Сіднеї  наша землячка виборола одразу дві золоті нагороди – перша у командній стрільбі з лука разом з Андрієм Усачем та Сергієм Шимчаком. Другу золоту нагороду Майя Москвич здобула в індивідуальній стрільбі з лука.

 «Ігри нескорених», як повідомив спеціаліст відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Василь Литнянчин, це                                              міжнародні спортивні змагання серед військовослужбовців та ветеранів держав – членів НАТО та стратегічних партнерів Альянсу, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службового обов’язку.

З 20 по 27 жовтня 2018 р. відбувалися міжнародні змагання «Ігри Нескорених» у м. Сідней, Австралія. У них брали участь збірні команди військових Афганістану, Австралії, Канади, Данії, Естонії, Франції, Грузії, Німеччини, Іраку, Італії, Йорданії, Нідерландів, Нової Зеландії, Великої Британії, США, Румунії, Польщі та України. Змагалися в таких дисциплінах: легка атлетика, пауерліфтинг, плавання, стрільба з лука, велоспорт на шосе, веслування на тренажерах, екстремальне керування від «Jaguar Land Rover», регата, вітрильний спорт, волейбол сидячи, баскетбол у візках, регбі у візках.

Майя Москвич – єдина та перша жінка  у складі збірної команди України, яка взяла участь у змаганнях «Ігри Нескорених». Вона – активістка волинського Євромайдану, член МГО «Національний альянс», доброволець, боєць АТО.

Народилася 29 грудня 1989 р. у с. Нічогівка Маневицького р-ну на. Закінчила Волинський державний коледж технологій, бізнесу та права і Луцький національний технічний університет за спеціальністю «Міжнародна економіка». Працювала бухгалтером в обласному Центрі національно-патріотичного виховання, а в 2013 р. стала його директором. Тоді ж очолила «Національний альянс», у якому з 2009 р.

У 2014 р. Майя Москвич пішла добровольцем в АТО у складі батальйону Національної гвардії імені генерала Сергія Кульчицького. Згодом служила в розвідувальному батальйоні «Гарпун». У 2015 р. підрозділ розформували, тож його бійці ввійшли до полку поліції особливого призначення «Миротворець», звідки Майя Москвич звільнилася через стан здоров’я.

Постійна увага близьких, спілкування з тренерами та побратимами, а також наполегливі тренування допомогли їй відновитися, тож у березні 2018 р. вона успішно пройшла відбір до складу збірної команди України «Ігор Нескорених», а недавно виграла аж 2 золоті медалі в Австралії.

Наш кор.

На фото з відкритих джерел: Майя Москвич із завойованими на «Іграх Нескорених» золотими медалями.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (0) - 0%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (0) - 0%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (1) - 5.6%
Банкет під час чуми (12) - 66.7%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 5.6%
Підстава для негайного звільнення чиновників (3) - 16.7%
Мені байдуже (0) - 0%