Волинь бере курс на Київ!

Волинь бере курс на Київ!

Як відомо, завдяки МГО «Волинське братство» в обласній клінічній лікарні встановлено 37 сонячних батарей, які допоможуть щороку економити понад 300 тис. грн. Але перебування на рідній Волині нашого земляка Сергія Шеевчука не обмежилося не лише цією урочистістю. Він 25 жовтня також зустрівся для координації подальшої роботи і з головою облдержадміністрації Олександром Савченком.


– Я представляю тут всіх волинян, які живуть в Києві і закордоном. Ми маємо міжнародний статус громадської організації «Волинське братство», адже маємо братчиків і в Австралії, і в Європі, і в Канаді, тепер вже і в Криму, – акцентував Сергій Володимирович.

Голова МГО розповів про діяльність організації: там проводять майстер-класи, конкурси, видають книги. Одну з них Сергій Шевчук презентував Олександру Іллічу – «Президенти й дипломати волинського краю».

Ансамбль «Волиняни», яким опікується Братство, брав участь у фестивалях на Волині: співали на «Берегині» та першому всеукраїнському фестивалі повстанської пісні «За Україну! За її волю!».

«Волинське братство» Сергій Шевчук називає одним з найсильніших в Україні:

– Ми згуртовані, ми маємо де збиратися, маємо де проводити заходи. Нас слухають та чують в усьому світі. Ми відвідуємо музеї на Волині – Ігоря Стравінського, «Волинської ікони». Але хочеться робити ще більше.

У 2019 р. «Волинському братству» виповнюється 20 років. З нагоди ювілею, як зазначили у відділі інформаційної політики облдержадміністрації, ця міжнародна громадська організація хоче провести Дні Волині в столиці. Зокрема, пропонують орендувати Київський оперний театр та запросити виступити Державний академічний Волинський народний хор, який, за словами Сергія Володимировича, є святом для столиці.

Олександр Савченко схвально відгукнувся про такі наміри та запевнив, що сприятиме культурному розвитку волинян у всіх куточках світу:

– Приємно, що Ви, Сергію Володимировичу, і мене вже зараховуєте до волинян. Ми і тут пробуємо щось робити, організовувати, зрушувати з місця культурну сферу. Разом з тим, маємо і проблеми: музей Лесі Українки в Колодяжному сиплеться, підвал затоплює, Музей-скансен у с. Рокинях Луцького р-ну теж потребує вкладень. Тому будемо розробляти програму та працювати, – зазначив Олександр Ілліч.

А насамкінець, Сергій Шевчук запросив голову облдержадміністрації у столичну світлицю «Волинського братства» на Ярославовому Валу, аби познайомити його з видатними членами громадської організації та обговорити разом напрямки співпраці.

Про зацікавленість у подальшій взаємовигідній співпраці свідчить і та обставина, що розмова Олександра Савченка і Сергія Шевчука тривала понад годину, а в ній взяли участь представники відповідних структурних підрозділів виконавчої гілки влади нашого краю.

Світлана КОМА.

На фото відділу інформаційної політики облдержадміністрації: продуктивний діалог Сергія Шевчука і Олександра Савченка.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4%
Банкет під час чуми (30) - 60%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 18%
Мені байдуже (1) - 2%