Перевертні в погонах

Перевертні в погонах

«Нова поліція» бере по-старому. Що в столиці такса капітана-хабарника складає 60 тис. грн, що й на Волині аналогічний горе-офіцер хотів поживитися на таку ж суму…


Отже, співробітники облуправління Служби безпеки України викрили на хабарі старшого інспектора відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції у Волинській області.

«Оперативники спецслужби встановили, що капітан поліції вимагав від місцевого підприємця шістдесят тисяч гривень. У таку суму зловмисник «оцінив» не створення штучних перешкод при оформленні дозвільних документів на встановлення вздовж автошляхів рекламних щитів. Оперативники спецслужби задокументували отримання поліцейським частини хабара у розмірі понад 16 тис. грн», – зазначає прес-служба УСБ України у Волинській області.

Під час санкціонованих слідчих дій за місцем проживання зловмисника правоохоронці вилучили протиправно отримані гроші та дозвільні документи, які капітан почав оформлювати після отримання частини неправомірної вигоди.  У межах кримінального провадження розпочатого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії.

Слід зазначити, що операція з викриття хабарника в поліцейських погонах проводилася спільно з внутрішньою безпекою Національної поліції під процесуальним керівництвом Прокуратури Волинської області.

Але не лише на Волині жили, приспівуючи, горе-капітани. У Київській обл. СБУ теж викрила на хабарі оперуповноваженого карного розшуку поліції в такому ж званні!

Як повідомили в ГУ СБУ в Києві та Київській області, правоохоронці встановили, що капітан поліції налагодив систематичне вимагання неправомірної вигоди від місцевих жителів за не притягнення до кримінальної відповідальності.

«Оперативники спецслужби зафіксували факт вимагання посадовою особою від жителя Білої Церкви 59 тис. грн. За таку суму поліцейський обіцяв не притягувати до кримінальної відповідальності підозрюваного у викраденні автомобіля. Співробітники СБ України задокументували отримання зловмисником двох частин неправомірної вигоди на загальну суму 56 тис. грн. Правоохоронці затримали поліцейського в одному з районних центрів Київської області під час отримання чергової частини хабара», – деталізувала прес-служба СБУ.

Викритому на хабарництві горе-капітанові вже оголошено про підозру у вчиненні злочину, йому обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. В рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для перевірки причетності інших працівників райуправління поліції до злочинної діяльності.

Як бачимо, щось не клеїться у відомстві Міністра МВС Арсена Авакова робота поліції, яка мала б діяти по-новому, а займається хабарництвом, як старі та ненависні «манти»…

Роман УСТИМЧУК.

На фото прес-служби УСБУ у Волинській області: затриманий за хабарництво волинський капітан поліції.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (0) - 0%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (0) - 0%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (1) - 5.6%
Банкет під час чуми (12) - 66.7%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 5.6%
Підстава для негайного звільнення чиновників (3) - 16.7%
Мені байдуже (0) - 0%