«Батальйони просять вогню» – осиротіли

«Батальйони просять вогню» – осиротіли

Один із головних героїв радянської кінострічки «Батальйони просять вогню» про штурм Радянською армією в листопаді 1944 р. м. Києва, російський актор Ніколай Караченцов, помер у Москві.


Про це повідомили колеги з «Радіо «Свобода». Народний артист Російської Федерації Ніколай Караченцов помер незадовго до 27 жовтня, коли б йому виповнилося 74 роки.

Син актора повідомив російським інформаційним агенціям, що актор помер у реанімації московської лікарні вранці 26 жовтня.

Радянський і російський актор Ніколай Караченцов протягом майже 40 років працював у московському театрі «Лєнком». Він також знімався в кіно, зокрема в картинах «Старший син», «Людина з бульвару Капуцинів», «Трест, який лопнув», «Батальйони просять вогню» та інших. У 2005 р. потрапив у ДТП, після чого достроково припинив виступи в театрі і кіно. На відміну від багатьох інших російських колег, він не підтримав анексію Криму і не допомагав сепаратистам на Донбасі. У листопаді 2017 р. стало відомо, що у актора виявили злоякісну пухлину в легенях. Відтоді він лікувався від раку. Але так і не подолав онкозахворювання…

До речі, і в фільмі про криваве форсування річки Дніпро герой Ніколая Караченцова – старший лейтенант Орлов – загинув, не доживши до кінця війни…

Наш кор.

На фото журналу «Реноме»: Ніколай Караченцов у ролі старшого лейтенанта Орлова в кінофільмі «Батальйони просять вогню».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%