У Луцьку відкрили оновлений реабілітаційний центр

У Луцьку відкрили оновлений реабілітаційний центр

В обласному центрі відновлює роботу Центр допомоги учасникам АТО, де бійці зможуть отримати психологічну та фізіологічну реабілітацію.

Урочисте відкриття оновленого закладу відбулося учора, 25 жовтня, за участю голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка. На захід завітали декілька десятків атовців та військові капелани, які його освятили, - інформує прес-служба Волинської ОДА.

Нагадаємо, що Центр допомоги учасникам АТО у Волинській області відкрили ще у 2015 році. Тривалий час центр очолював учасник АТО Юрій Дмитрук. Заснований виключно на волонтерській діяльності, пізніше центр припинив свою роботу через відсутність фінансів та спеціалістів. До голови обласної державної адміністрації звернулися Атовці на чолі з Оленою Звєрєвою та Юрієм Дмитруком з проханням передати приміщення на вулиці Привокзальна, 12 у розпорядження центру, на що Олександр Ілліч з радістю погодився.

«Коли стало відомо, що будівництво великого профільного центру у Луцьку відкладається, вирішили тимчасово «перепрофілювати» наявне приміщення та відновити тут роботу. Я сподіваюся, що про відкриття і центр швидко дізнаються хлопці. Я навіть не сумніваюся у тому, що учасники бойових дій, які проживають на Волині, спілкуються між собою постійно, тому ми маємо розраховувати, що кожен, хто сюди прийде, отримає допомогу. Так, тут працюватимуть волонтери, але будемо думати, як забезпечити тих, хто працюватиме у центрі, заробітною платою», - зазначив керівник найвищої виконавчої гілки влади в області.

Окрім того, Олександр Савченко відзначив, що чимала заслуга у відновленні центру – соціально-відповідального бізнесу, а саме Андрія Разумовського, будівельна фірма якого взяла на себе ремонтні роботи та затрати на сантехніку.

Окрім бізнесу, допомагали й волонтери. Штори шила мама учасника АТО, а бійці облаштували клумбу біля входу.

В центрі є кімната й для групи швидкого реагування, яка перебуватиме у цілодобовій готовності виїхати на допомогу атовцям. Психологічної реабілітації потребують чи не всі бійці, яким довелося побувати на Сході. Тож у центрі робитимуть все, аби допомогти їм налагодити звичний ритм життя.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4%
Банкет під час чуми (30) - 60%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 18%
Мені байдуже (1) - 2%