25 жовтня – 25 років

25 жовтня – 25 років

Учора, 25 жовтня, у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбулись урочистості з нагоди 25-річчя Музею волинської ікони.

На захід завітали секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, заступник директора департаменту культури Андрій Ломага, працівники музею та духовенство.

Святкування розпочали із вітального слова директора Волинського краєзнавчого музею Анатолія Силюка. Також на гостей чекав приємний подарунок - виступ Академічного камерного оркестру «Кантабіле», який виконав класичні твори «Отче наш», «Ave Maria» та інші.

До вітального слова також долучився Григорій Пустовіт:

«Дійсно, сьогодні Музей волинської ікони є нашою візитівкою, перлиною, яку ми можемо показати нашим гостям. Цей музей є особливим, тому що таке мистецтво - сакральне. Це не просто ікони, не просто зображення. Це величні шедеври, які творилися нашими талановитими земляками на волинській землі. Я хочу висловити подяку колективу музею, що створив цю атмосферу і зберіг прекрасні ікони».

Окрім цього, Почесною грамотою Луцької міської ради було нагороджено Світлану Василевську, головного наукового співробітника Музею волинської ікони та оголошено Подяку міського голови колективу закладу.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%