Шевченкознавці змагалися у Луцьку

Шевченкознавці змагалися у Луцьку

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

У Луцькому педагогічному коледжі стартував IX Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який щорічно організовує кафедра словесних дисциплін. Урочистості із нагоди відкриття І етапу одного з найпрестижніших мовно-літературних змагань відбулись 25 жовтня 2018 року. Мета конкурсу – вшанування  творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка,   виховання  у  молодого  покоління  поваги  до мови й традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Урочисте відкриття розпочалось із літературно-музичної композиції. Поетичне слово Кобзаря та душевні пісні під традиційну бандуру у виконанні студентів Луцького педагогічного коледжу не залишили байдужим нікого з присутніх.  

Із напутнім словом до учасників творчого змагання звернулася Ніна Петрівна Литвинюк-Горик, викладач української літератури, письменниця, заслужений учитель України. Педагог побажала конкурсантам творчого натхнення та перемог і зазначила, що участь у цьому змаганні дає можливість талановитим студентам ось уже восьмий рік поспіль заявити про свій хист до літературної творчості на високому рівні. Свідченням цього є неодноразові перемоги вихованців закладу на обласному та всеукраїнському етапах конкурсу. Зокрема, у 2017 році студентка Луцького педагогічного коледжу Вікторія Пивовар стала абсолютним переможцем VIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед студентів вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації, а відповідно й президентським стипендіатом.

Після вітального слова організаторів юні шевченкознавці приступили до виконання письмових завдань. Цьогоріч за перемогу в І етапі змагалися студенти 2-х курсів.

За результатами конкурсу були визначені переможці:

І місце – Скупейко  Ірина, студентка 2-Б курсу;

ІІ місце – Зінкевич  Дарина, студентка 2-Б курсу;

ІІІ місце – Коцюба Катерина, студентка 2-Г курсу.

Щиро вітаємо лауреатів і їхніх наставників!!!

Тетяна ДОВГОПОЛИК,

студентка 4-Ж курсу Луцького педагогічного коледжу.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%