Пам’ять

Пам’ять

У Луцьку вшановують полеглих захисників України

Сьогодні у Свято-Троїцькому соборі вшанували пам’ять загиблих на Майдані та в АТО (ООС). Протоірей Володимир Подольчук відслужив панахиду за загиблими на Майдані та у російсько-українській війні 2014-2018 років. Згадали усіх, хто віддав життя за єдність, незалежність і територіальну цілісність України. У молитовному єднанні попри родичів полеглих бійців, учасників АТО (ООС), парафіян взяли участь голова Волинської ОДА Олександр Савченко, заступник голови обласної ради Олександр Пирожик, виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт.

У Волинському обласному українському академічномумузично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка відбувся реквієм «Пам’ятай, Україно, Героїв своїх». Його організували ГО «Члени родин загиблих в АТО «Надія».

У холі театру виставили портрети загиблих героїв. Рідні, друзі, учасники АТО (ООС) згадали про їх подвигти, адже багато із присутніх пліч-о-пліч воювали з побратимами-волинянами. На світлинах молоді хлопці поруч зі старшими захисниками України. Без сліз дивитися на цей світлинний меморіал важко. Бойові друзі героїв згадували, як захищали Україну від російських найманців, говорили, про бої, в яких брали участь.

Відтак на сцені театру відбулося меморіальне поетично-музичне дійство. Квіти несуть до фотостенду на Театральнім майдані, вшановують героїв і в Гаражджі на Алеї почесних поховань міського цвинтаря.

Сергій ЦЮРИЦЬ.

Фото видання «Волинські новини».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.1%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.1%
Банкет під час чуми (30) - 61.2%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 18.4%
Мені байдуже (1) - 2%