В Грузії – другий тур виборів Президента!

В Грузії – другий тур виборів Президента!

Правляча та проросійська «Грузинська мрія» не змогла забезпечити перемогу свого кандидата на виборах 28 жовтня ц. р. Тому найближчим часом в цій кавказькій державі відбудеться другий тур волевиявлення, в якому зійдуться як противник екс-глави Грузії Міхеїла Саакашвілі, незаконно позбавленого українського громадянства та витвореного з нашої країни, так і його прихильник.


Отже,за даними незалежних екзит-полів кандидати в Президенти Грузії Григол Вашадзе і його суперниця Саломе Зурабішвілі отримали порівну голосів − 40%.

Але правляча грузинська партія «Грузинська мрія» повідомила, що перемогу на президентських виборах отримала Саломе Зурабішвілі. Мовляв, представниця правлячої еліти, котра підтримує тісні стосунки з Росією, але говорить про асоціацію з ЄС і НАТО, набрала аж  52,3% голосів, а представник опозиційного «Єдиного національного руху» Григол  Вашадзе – лише 38,3%.

Як повідомили «Волинську газету» поінформовані джерела в Тбілісі, чинна влада Грузії дійсно хотіла вже зараз оголосити перемогу Саломе Зурабішвілі, але стикнувшись із жорсткою реакцією громадянського суспільства була змушена провести другий тур. Тоді й з’ясується, хто переможе, а також чи повернуть Міхеїлу Саакашвілі хоча б грузинське громадянство.

Наш кор.
На фото Агенції Reuters»: Григол Вашадзе – союзник Міхеїла Саакашвілі.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4%
Банкет під час чуми (30) - 60%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 18%
Мені байдуже (1) - 2%