В Грузії – другий тур виборів Президента!

В Грузії – другий тур виборів Президента!

Правляча та проросійська «Грузинська мрія» не змогла забезпечити перемогу свого кандидата на виборах 28 жовтня ц. р. Тому найближчим часом в цій кавказькій державі відбудеться другий тур волевиявлення, в якому зійдуться як противник екс-глави Грузії Міхеїла Саакашвілі, незаконно позбавленого українського громадянства та витвореного з нашої країни, так і його прихильник.


Отже,за даними незалежних екзит-полів кандидати в Президенти Грузії Григол Вашадзе і його суперниця Саломе Зурабішвілі отримали порівну голосів − 40%.

Але правляча грузинська партія «Грузинська мрія» повідомила, що перемогу на президентських виборах отримала Саломе Зурабішвілі. Мовляв, представниця правлячої еліти, котра підтримує тісні стосунки з Росією, але говорить про асоціацію з ЄС і НАТО, набрала аж  52,3% голосів, а представник опозиційного «Єдиного національного руху» Григол  Вашадзе – лише 38,3%.

Як повідомили «Волинську газету» поінформовані джерела в Тбілісі, чинна влада Грузії дійсно хотіла вже зараз оголосити перемогу Саломе Зурабішвілі, але стикнувшись із жорсткою реакцією громадянського суспільства була змушена провести другий тур. Тоді й з’ясується, хто переможе, а також чи повернуть Міхеїлу Саакашвілі хоча б грузинське громадянство.

Наш кор.
На фото Агенції Reuters»: Григол Вашадзе – союзник Міхеїла Саакашвілі.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%