Важкий старт

Луцькі волейболістки вкрай невпевнено розпочали новий сезон. Володарки срібних нагород і в черговому турі не змогли двічі обіграти тернополянок…

Чемпіонат України. Суперліга. Жінки. 4 тур: «Хімік» (Южне) – «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» (Запоріжжя) – 3:1, 3:0, «Університет-ШВСМ» (Чернігів) – «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» (Рівне) – 3:0, 3:1, «Новатор» (Хмельницький) – «Білозгар-Медуніверситет» (Вінниця) – 3:2, 3:0, «Волинь-Університет-ОДЮСШ» (Луцьк) – «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» (Тернопіль) – 3:0 (28:18, 25:22, 25:20), 1:3 (21:25, 25:27, 25:22, 19:25).

Важко розпочала новий сезон срібна за результатами минулого Чемпіонату луцька волейбольна команда під проводом Богуслава Галицького. В міжсезоння не вдалося уникнути дошкільних страт в основному складі, тому доводиться все починати з чистого аркуша…

Не виключенням став і домашній поєдинок із сильними тернополянками.

«У стартовому сеті господаркам майданчика вдалося зробити п’ятиочковий ривок, нівелювати який суперниці не змогли. Натомість другу партію значно краще розпочали гості. Точні удари Олександри Міленко та Вікторії Ігнатової дозволили їм повести – 4:0, 7:2... Але далі стався раптовий провал, і рахунок зрівнявся – 8:8. Після цього суперники почергово виривалися вперед, та останнє слово залишилося за господарками майданчику.

У третьому сеті «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» також лідирувала – 8:3, 11:6, 13:8... Та у підопічних Віктора Туркули щось знову «забарахлило», і Марина Скрипник та Вікторія Даньчак вирівняли становище – 15:15. Кінцівка же також краще вдалася волинянкам.

Однак наступного дня тернополянки спромоглися відіграти значно розважливіше. Олександра Міленко та Вікторія Ігнатова були, що називається, в ударі, а ще гостям вдалося налагодити більш-менш надійний прийом», – розповіли деталі колеги з прес-служби Федерації волейболу України.

Після звітного туру «Хімік» набрав 24 очки (8 перемог) і став одноосібним лідером. В «Орбіти-ЗНУ-ОДЮСШ» залишилося 18 очок (6 перемог), на третій позиції закріпився «Новатор» – 15 очок (5 перемог), а далі йдуть «Волинь-Університет-ОДЮСШ» і «Білозгар-Медуніверситет» – по 11 очок (по 4 перемоги). «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» має 9 очок (3 перемоги), до неї підтягнувся «Університет-ШВСМ» – 7 очок (2 перемоги), а «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» залишилася аутсайдером – 1 очко (0 перемог).