У Луцьку припинено діяльність незаконної заправки скрапленого газу

У Луцьку припинено діяльність незаконної заправки скрапленого газу

Незаконний бізнес з реалізації скрапленого газу в м. Луцьку викрили співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області, в рамках проведення операції «Акциз-2018».

Про це повідомила прес-служба організації.

Зокрема, в ході досудового розслідування у кримінальному провадженні встановлено, що житель міста Луцька на території одного з приватних підприємств здійснює незаконну діяльність, пов’язану з реалізацією газоподібного палива-пропану невідомого походження. Вказана АГЗС діяла без будь яких дозвільних документів.

Відтак, на території, де здійснювалась нелегальна діяльність, правоохоронці під процесуальним керівництвом прокуратури області провели санкціонований обшук, під час якого виявили та вилучили понад 3 000 літрів скрапленого газу та обладнання для його розливу, зокрема паливно-роздавальний модуль, цистерни. Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить понад 150 тис. грн. На даний час проводяться подальші слідчі дії з метою притягнення винних осіб до відповідальності.

При цьому зазначаємо, що співробітниками податкової міліції постійно проводяться заходи, спрямовані на припинення незаконної діяльності, пов’язаної з реалізацією пального на території області. Так, з початку року викрито та припинено діяльність 9 незаконних АЗС та АГЗС, з незаконного обігу вилучено понад 60 000 літрів пального.

Наш кор.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4%
Банкет під час чуми (30) - 60%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 18%
Мені байдуже (1) - 2%