Конкурс у стилі… «Ню»…

Конкурс у стилі… «Ню»…

Щоб виграти головний приз «революційного проекту «Модель XL», шість учасниць повинні будуть пройти чотири випробування для того, щоб потрапити до фіналу та отримати головний приз – фотосесію в Парижі та обкладинку глянцевого журналу Elle. Але спочатку треба роздягнутися перед фотокамерами та журі…

 

Переможниця також стане обличчям нової колекції весна-літо 2019 A. Tan plus.

Після кожного змагання одна із дівчат буде вимушена покинути проект за рішенням суддів та запрошених експертів.

Прес-служба каналу «1+1» деталізувала умови:

«Під час першого випробування учасницям потрібно буде забути про всі свої комплекси та взяти участь у фотосесії «Ню», щоб отримати головний приз конкурсу – стати обличчям лінійки парфумів української співачки Наталки Карпи. Зірка разом із Андре Таном буде оцінювати результат роботи  дівчат та визначить переможницю, яка отримає контракт із брендом ароматів співачки Natalka by Karpa.

Ще одним  змаганням півфіналу стане «дефіле нон-стоп», під час якого пишним красуням доведеться за обмежений час продемонструвати на ескалаторі, що рухається, п’ятдесят модних образів від популярних дизайнерів. Умови конкурсу суддя проекту Тетяна Мацкевич максимально наблизила до реальних показів, щоб дівчата змогли відчути себе професійними моделями. За обмежений час не всі дівчата встигатимуть повністю перевдягатись, демонструючи все нові модні образи, що не на жарт розлютить популярну модель.

Під час наступного випробування пишним красуням доведеться знятись у фотосесії із різноманітними  небезпечними тваринами: отруйною жабою, хамелеоном, змією та павуком-птахоїдом. Кожній із учасниць потрібно буде здолати свої страхи, щоб впоратися зі завданням під наглядом прискіпливого судді проекту Богдана Юсипчука. Суддя проекту Богдан Юсипчук, побачивши розгубленість однієї з учасниць, вирішить допомогти їй, незважаючи на власні фобії. Але чи допоможе Анні підтримка судді проекту впоратися із цим завданням глядачі дізнаються у новому випуску проекту.

Заключним конкурсом тижня стане випробування, що продемонструє грацію та пластику дівчат, які необхідні кожній моделі з пишними формами. Конкурсанткам доведеться станцювати танго, танець кохання, разом із переможцем минулого сезону «Танців з зірками» Ігорем Кузьменком. Під час тренувань деякі дівчата забудуть про завдання від суддів та змагалися за увагу танцівника, що позначиться на фінальному результаті. Також на дівчат очікує приємний сюрприз від Тетяни Мацкевич, Андре Тана та Богдана Юсипчука. У залі під час виступу будуть сидіти їх найдорожчі люди – рідні та друзі, які приїхали підтримати пишних красунь перед фінальним тижнем проекту.

Кому із дівчат вдасться здолати усі чотири кроки до фіналу, не схибивши жодного разу, та пройти до фіналу проекту «Модель XL»?

Світлана КОМА.

На фото Ярослава МОНЧАКА: класичне фото в стилі «Ню».

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 54.7%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (12) - 22.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.7%