Президент робить ставку на Терещука

Президент робить ставку на Терещука

Петро Порошенко Указом №349/2018 від 30 жовтня 2018 р., як і прогнозувала «Волинська газета», призначив новим головою Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука. На Волині Олександра Дмитровича добре знають…

 

Він змінив на цій посаді Олександра Горгана, якого звільнили згідно поданої ним заяви та на підставі Указу Президента Петра Порошенка №348/2018 від 30 жовтня ц. р. Обидва документи вже оприлюднені на сайті глави держави.

Слід нагадати, що до приїзду на Волинь Олександр Терещук обіймав посаду начальника Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків МВС України. З 17 листопада 2012 р. по липень 2014 рр.  очолював Управління МВС України у Волинській обл., перебуваючи на чолі якого отримав звання генерал-майора міліції. З 22 липня 2014 р. – начальник Головного Управління МВС України у м. Києві, але 5 червня 2015 р. був звільнений з посади.

3 липня 2015 р. Президент України Петро Порошенко спеціальним указом скасував люстрацію щодо Олександра Терещука, а з квітня 2017 р. по теперішній час Олександр Дмитрович був першим заступником голови Одеської облдержадміністрації.

Представлення нового очільника виконавчої влади Київщини відбулося того ж дня.

«Головне завдання, яке я ставлю новому голові облдержадміністрації – це захист людей, в тому числі і соціальний захист. Ми маємо бути абсолютно відкритими до проблем людей і не класти проблеми у «довгу шухляду», а вирішувати їх», – підкреслив 30 жовтня Президент України.

Наш кор.

На фото прес-служби Президента України: Петро Порошенко підписує указ…

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (0) - 0%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (0) - 0%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (0) - 0%
Банкет під час чуми (6) - 60%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 10%
Підстава для негайного звільнення чиновників (2) - 20%
Мені байдуже (0) - 0%