Отрута під маскою гербіцидів «Напалм»?!

Отрута під маскою гербіцидів «Напалм»?!

Рівненські, волинські та житомирські кіберполіцейські буквально зараз обшукують цехи, в яких незаконно виробляли фальсифіковані гербіциди – засоби системної дії для знищення бур'янів та реалізовували їх через інтернет-майданчики в 9 областях України.


«Заступник начальника Департаменту кіберполіції України Віталій Чубаєвський повідомив колегам із газети «Рівне вечірнє», що всі хімзасоби продавали під торговими марками «Напалм» та «Напалм форте», право власності на які належить ТОВ «Сімейний Сад». І правовласник поскаржився у поліцію, бо стверджує, що зазнав мільйонних збитків від дій рівненських підприємців.

«За фактом незаконного використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару, або іншого умисного порушення права на ці об'єкти, якщо це завдало матеріальної шкоди в особливо великому розмірі, відкрито кримінальне провадження. Обшуки ще тривають. Що знайшли та вилучили у рівненських підприємців, обіцяють повідомити пізніше», – зазначає «Рівне вечірнє».

Слід наголосити, що ТОВ «Сімейний Сад» має центральний офіс у столиці, де й зареєстроване як юридична особа. Компанія має представництва в усіх регіонах державі, в тому числі і в Луцьку.

Обшуки наразі проводяться в м. Рівне та Городок.

Наш кор.

На фото газети «Рівне вечірнє»: рівненська кіберполіція спільно з волинськими і житомирськими колегами вилучає «Напалм» і «Напалм форте».
 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (0) - 0%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (0) - 0%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (0) - 0%
Банкет під час чуми (6) - 60%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 10%
Підстава для негайного звільнення чиновників (2) - 20%
Мені байдуже (0) - 0%