Правда одним реченням 01.11.2018

Правда одним реченням 01.11.2018

…До складу української делегації в Китай на чолі з першим віце-прем’єр-міністром України – міністром економічного розвитку і торгівлі Степаном Кубівим включені голова Ковельської райдержадміністрації, депутат облради Віктор Козак та директор ТОВ «Ковельський хлібокомбінат», екс-голова цієї ж райдержадміністрації Іван Смітюх, щоб презентувати в Шанхаї інвестиційну пропозицію Волині – Індустріальний парк «Ковель». 
…Жителі с. Гішин на Ковельщині протестують проти припинення автобусного сполучення з райцентром: залізничники заборонили використовувати нерегульований переїзд, а новітнього обладнання за 6 років так і не встановили.
…Грамоти, дипломи, подяки і навіть подарунки вручено кращим працівникам галузі автомобільного транспорту і дорожнього господарства з нагоди їхнього професійного свята в сесійній залі облради, а після урочистостей – подарували святковий концерт.
…У Володимирі-Волинському 29 жовтня вже відбулося громадське обговорення проекту рішення міськради «Про затвердження положення «Про організацію та проведення різдвяного ярмарку на території міста Володимира-Волинського», яким  передбачено порядок проведення конкурсу на встановлення малих архітектурних форм.
…Через катастрофічно низький рівень популярності патрульної поліції в м. Нововолинську шукають охочих служити в правоохоронному органі серед… безробітних.
…Подякувавши співзасновникам (особливо – покійному Ігореві Єремеєву), пішов у відставку з посади гендиректора мережі автозаправних комплексів «WOG» Cергій Корецький, замість якого призначено однокласника Степана Івахіва – Михайла Романіва.
…Після погодження урядом у середу екс-першого заступника Луцького міського голови Тараса Яковлєва буде призначено головою Луцької райдержадміністрації.

Володимир ДАНИЛЮК. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7.1%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (12) - 21.4%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 55.4%
Мене це не стосується. (3) - 5.4%