Золота стріла. Не в казці, а наяву!

Золота стріла. Не в казці, а наяву!

«Перемогу присвячую усім, хто за мене вболівав!», – у Луцьку зустріли володарку двох золотих медалей «Ігор Нескорених 2018» Майю Москвич.


Десятки волинян зібралися під стінами обласної державної адміністрації, аби зустріти чемпіонку. Високопосадовці, бойові побратими, журналісти, друзі – усі вони прийшли привітати Майю Москвич із перемогою. Святкова зустріч відбулася біля стін головної адмінбудівлі краю на Київському майдані м. Луцька.

Майя Москвич здобула дві золотих медалі – в індивідуальному та командному заліку зі стрільби з лука під час змагань, які відбувалися в австралійському м. Сіднеї.

Першим її привітав голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко.

– Вітаю на Волині, чемпіонко! Ти дуже цього прагнула – і Ти перемогла, – зазначив Олександр Ілліч.

Майя Москвич подарувала керівнику виконавчої влади області прапор. Синьо-жовтий стяг побував не тільки на її плечах, а й на плечах інших захисників-учасників збірної України. Згодом у кабінеті керівника найвищої виконавчої гілки влади в області чемпіонка підписала прапор, його розмістять у Музеї слави Волині.

«Під час прес-конференції для журналістів уродженка Маневицького р-ну розповіла про всі складнощі та труднощі, які її зустріли на змаганнях. Проте, дівчина впевнена, що перемогою завдячує молитвам та вірі усіх, хто за неї вболівав.

– Я не могла не перемогти – ваші молитви та вболівання допомогли мені. Так, це було досить важко. Особливо, підготовка. Проте, ще під час зборів я досягнула всього, чого хотіла. Заради людей, які за мене вболівали – я стала чемпіонкою. І ці медалі – для вас, - повідомила Майя Москвич, слова якої наводить відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Голова облдержадміністрації Олександр Савченко вручив Подяку чемпіонці, а також повідомив, що все необхідне знаряддя для тренувань зі стрільби з лука скоро буде передане в Центр інвалідного спорту Волині «Інваспорт». Кошти знайшли в обласному бюджеті. Наразі тривають тендерні процедури.

– Я слідкував за змаганнями. Радість, коли українці, волиняни почали здобувати медалі один за одним була невимовною. І от наша зірочка – знову в цьому залі, вже з перемогою. Я пишаюся Майєю, вона вкотре довела усьому світові, що українці – сильні та нескорені. Бажаю спортивних успіхів та бажання розвиватися. Ти – гордість Волині, зауважив Олександр Ілліч.

Також стало відомо, що першочергове завдання, яке собі поставила чемпіонка – відпочити, а потім повернутися до звичного життя, розвитку свого бізнесу, а тоді вже тренування.

Що ж, Майя Москвич, яка не лише перебувала на Євромайдані, але й у перші дні російсько-української війни пішла на фронт добровольцем і зі зброєю в руках боронила нашу державу від окупантів, довела, що між словами про любов до України та реальними справами в її утвердженні як на передовій лінії оборони, так і на престижних міжнародних змаганнях має бути нерозривний зв’язок.

А ще показала, що золота стріла може бути не лише в казці…

Світлана КОМА.

На фото відділу інформаційної політики облдержадміністрації: Олександр Савченко та Майя Москвич із чемпіонським прапором.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (232) - 43.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (163) - 30.8%