Луцьк – Харків – Дніпро – Львів

Луцьк – Харків – Дніпро – Львів

Екс-захисник луцької «Волині» Папа Гуйє підписав контракт із… львівськими «Карпатами».


Отже, як повідомила прес-служба галицького клубу, «Карпати» поповнилися досвідченим сенегальським захисником, який не потребує додаткового представлення. Папа Гуйє зізнається, що не довго роздумував над пропозицією львівських «Карпат». А ще каже, що навіть не думав про завершення кар’єри – сил і енергії у нього більш ніж достатньо. Відтак, карпатівський новачок обіцяє, що докладе усіх зусиль для того, щоб бути корисним для «зелено-білих». 

«Як тільки я дізнався про можливість підписання контракту з «Карпатами», то навіть довго не думав. Знаю, що це серйозна команда. Ще з часів виступів за «Металіст» львів’яни запам’яталися мені особливо – проти них завжди було складно і непросто грати. Тим більше, наш тренер Мирон Маркевич – львів’янин. Ми знали, що кожен матч з «Карпатами» – особливий і дуже цікавий. Дай, Боже, зараз у нас все вдасться і ми тішитимемо вболівальників хорошими результатами.А щодо одноклубників… В «Дніпрі» ми грали разом з Артемом Федецьким. Ми дуже добре знайомі».

Відтак, екс-вихованець Віталія Кварцяного віднині гратиме разом із корінним лучанином Артемом Федецьким, сином одного з найкращих бомбардирів «Волині» всіх часів Андрія Федецького, який нещодавно помер.

Роман УСТИМЧУК.

На фото прес-служби ФК «Карпати»: Папа Гуйє – гравець «Карпат».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (232) - 43.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (163) - 30.8%